• jp23
    2.2k
    Sto ste vi tocno ocekivali od njih pa da su vas razocarali? Oni jedino mogu pozitivno iznenaditi, a tesko te netko tko je katastrofalan moze razocarati.Papastrumf

    A ono, barem IQ na sobnoj temperaturi i nekog sposobnog u marketingu, te možda godišnje ili bar polugodišnje ulaznice.

    Znam, živim u utopijskom svijetu misleći da su mogli bar jednu od tih stvari napraviti (a kamoli recimo nešto veće kao normalni izbor trenera).
    Ako bih bio đubre, rekao bih da su me i razočarali činjenicom da ne znaju ni samostalno disati :worry:

    I ne bih se složio sa zadnjom stavkom, tj rekao bih da za njih to nije teško. Netko tko je katastrofalan te može razočarati, ako uspije biti i gori od onog što je. Što uprava naša uspijeva bez većeg truda
  • Nolifer
    6.4k


    Izbori trenera i što ne misle samostalno bez ovog dole

    Kao što je kolega Dino naveo toliko loš omjer u derbijima sa hajdukom, mi je baš teško palo...

    Očekujem bar koliko toliko normalne nove dresove bez nekih gluposti...

    I žalosno je kaj nisu omogučili polugodišnje ili godišnje ulaznice, a mogli su...

    I na kraju pohvale za BBB...
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Igrač: Ademinator
    Otkriće: Šutalo
    Razočaranje: Bočkaj
  • Jurki
    8.2k
    Po meni ocjena 7. Pozitivno osvajanje naslova prvaka i prezimljavanje u Europi. Negativno: losa transferna politika, ispadanje u kupu, lutanje s trenerima i malo afirmiranih mladih igrača. Vjerujem da s Ljubicicem i Drmicem ko pojacanjima te rjesavanjem balasta u svlacionici se s ovim kadrom u novoj sezoni moze puno vise. Otkrice sezone je definitivno Šutalo koji je napravio fantastican iskorak.
  • serbus
    3.4k
    Igrač: unatoč Bogovskim izdanjima Oršića i Ademija kad sam prvo pomislio na ovu sezonu u glavu mi je došlo 1na1 Grezda vs Livaković u Šibeniku. Tako da moj glas ide Livakoviću koji je tom obranom na 0:0 možda bio ključ naslova.

    Otkriće: za mene Špikić, sviđa mi se kad dobije priliku da uzima rizik i kreće u prodore, driblinge iako neki ne prođu pokuša ponovo ne ubije ga.

    Razočarenje : Kopić ne samo loši derbiji pomiješani sa "asimetričnom" igrom kako ju zove već i to što je prošao u dinamu sve a nije razvio niti jednog mladog igrača a skoro svima je pala forma...
  • Blue98
    721
    Igrač: Ademi
    Otkriće: Baturina i Šutalo
    Razočarenje: Petković
  • striko
    1.1k
    Igrač: Ademi
    Otkriće: Baturina
    Razočaranje: Jurić
  • Keyser Soze
    8k
    Najbolji igrač je za mene Ademi, ključ prvenstva su bili njegovi golovi u zadnjim minutama protiv Rijeke i Gorice dok mi je Oršić iako je naš najbolji strijelac u nekim utakmicama izgledao baš loše.
    Najveća otkrića su mi Šutalo i Špikić. Josip je izgldao kao da ima 10 sezona na najvišoj razini i lopta je kod njega uvijek bila u sefu dok je Špikić na domaćoj tekmi protiv Seville eksplodirao i pokazao da se na njega može ozbiljno računati.
    Razočaranje mi je promjena 3 trenera od kojih niti jedan nije dinamov kalibar, zato smo se doveli u takvu situaciju da dva kola do kraja prvenstvo još nije bilo osigurano. Poraz protiv Sheriffa mi nije razočaranje jer kako je sezona odmicala oni su bili bolji, prezimili u grupi LP kao treći ispred Shaktara što je recimo za nas nešto nedostižno zasad. Čak im se i zahvaljujem jer bi u LP bili topovsko meso, a ovako smo imali odličnih utakmica s momčadima naše razine.
    I na kraju najveća zasluga za ovu sezonu ide Bad Blue Boysima, nije to brojčano izgledalo najbolje prvi dio sezone, dijelom zbog covid potvrda, dijelom zbog loše atmosfere oko kluba, ali zato je na proljeće uslijedila prava eksplozija dinamovštine i atmosfera na HNL-u je bila bolja od nekih tekmi u Europi.
    Iduće sezone svi još jače, idemo po grupu Lige prvaka, prvenstvo i kup!
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Igrači: Oršić i Ademi
    Otkriće: Šutalo
    Razočaranje: mlitava i kriminalna igra.
  • Eduardo
    17.1k
    REFRESH!
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.