• immerwieder
    1.2k
    upravo nam je preplašeni stručnjak objasnil da je trebal biti penal za tovare u gorici
  • NitkoBitan
    13k
    upravo nam je preplašeni stručnjak objasnil da je trebal biti penal za tovare u goriciimmerwieder

    Strahonja? Kako je to argumentirao? Zar nije pravilo da nema penala ako je igrac pogoden u ruku s kojom pada na tlo...
  • Captain America
    14.6k
    Sigurno je nekom mentalnom akrobacijom došao do tog zaključka kao i za penal protiv Slavena.
  • immerwieder
    1.2k
    ne to, nego je ikona nagažena u šesnaestercu,
    malo je falilo i da grafike radi kao za taktiku
  • NitkoBitan
    13k
    A kak je pak to argumentirao... Koliko se ja sjecam bilo je prvo po lopti pa nakon toga po nozi Livaje. Al opet da se to sudi kao penal i da nije prvo po lopti tak svaki igrac moze postavit nogu pa da protivnicki prvo udari po nozi pa po lopti. Awaziem je tako (neuspjesno) pokusao iznudit penal.
  • immerwieder
    1.2k
    je, rekel je da je desnom nogom prvo izbil loptu i da s tom nogom nije bilo faula, ali da je s lijevom nogom stal na desnu nogu štićenika i da je po njemu to čisti penal
  • Ludovic IX
    5.8k
    "stručnjaci".. sjećam se opravdanja za nesuđenje penala na majeru prije par sezona kad je ušao u 16 između dva igrača hajduka, lopta prošla a dva tovara podmetnu nogu i majer padne preko njih i nije penal jer nije bilo intenziteta.. a majer je trebao odlebdjeti preko njih da izbjegne noge..
  • San Lorenzo
    12.1k
    Jel tko šta rekao za povlačenje Perkovića u 16m Varaždina?
  • Krizy
    37.9k
    Matija Frigan u odabranom društvu, kupuj :fire:
    Do kraja sezone stigne čak i na sami vrh po broju golova u sezoni igrača do 20 godina.

    Igrači do 20 godina s 10+ golova u HNL sezoni:

    2022./23. MATIJA FRIGAN - 12 golova
    (1690 minuta - G/141')

    2021./22. Dion Drena Beljo - 15 golova
    (2713 minuta - G/181')

    2017./18. Lovro Majer - 11 golova
    (2606 minuta - G/237')

    2014./15. Marko Pjaca - 11 golova
    (2261 minuta - G/206')

    2013./14. Mario Pašalić - 11 golova
    (2431 minuta - G/221')

    2012./13. Mislav Oršić - 12 golova
    (2931 minuta - G/244')

    2012./13. Ante Rebić - 10 golova
    (2188 minuta - G/219')

    2011./12. Ante Vukušić - 12 golova
    (1834 minute - G/153')

    2010./11. Ante Vukušić - 14 golova
    (2480 minuta - G/177')

    2007./08. Nikola Kalinić - 17 golova
    (1911 minuta - G/112')

    2007./08. Josip Tadić - 11 golova
    (1520 minuta - G/138')

    2006./07. Mario Mandžukić - 11 golova
    (1933 minute - G/176')


    Jedino Tadić i Vukušić nisu igrali za vrhunske klubove ali zadnjih 10 godina svi su postali odlični igrači.
  • Olmic
    2.8k
    Nisam ni ja bio nesto za Frigana, ali brojke i igra govori za sebe. Apsolutno ga moramo uzeti
  • Ali
    2k
    Smiješni su sa svim tim medijskim potporama. Cilj je jasan uvjeriti sa ovakvim naslovima javnost kako se griješi i na štetu hajduka, pa čak i pod cijenu da se pregledava detaljno neki bezvezni kontakt za kojeg čak ni padavičari nisu tražili kazneni udarac. I on bi dao direktni crveni za lakat, a sve kako bi naslov bio bombasticniji "nedosuden penal i crveni protiv hajd.u.k."
    Naravno nije se razmatralo da li je opravdano pokazan na istoj utakmici žuti igraču gorice na centru za simuliranje???? A čovjek popio lakat u zube od štićenika !!! To u životu nisam vidio, čuj karton za pokušaj simuliranja faula na centru?
    Sramota i od hrt i vecernjaka ...
  • Mlađi referent
    11.1k
    Frigan je sad dvocifren u golovima iz čiste igre.

    Fale mu dva da bi stigao Livaju, a odigrao je 850 minuta manje.
  • xyz
    840
    Nevezano za statistiku, meni se kod Frigana najviše sviđa trka i borbenost. To je baš što nam fali u napadu. Nadam se da je Frigan svjestan da mu je Dinamo najbolja opcija za nastavak karijere...
  • Efes Pilsen
    7k
    Frigan je i sam rekao da mu je rano ici van, da misli da treba jos koju sezonu odradit. To moze bit ostanak u Rijeci ili prelazak kod nas. E sad, ako nesto stvarno jako sleti Misku u krilo nece on tu imat izbora, ali mislim kad je sam igrac u pitanju da tu dileme nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.