• miro
    3.2k
    ako ostane Jakir, bit će Rijeka ispred Hajduka 100 posto, a ni nama neće bit lako
  • Infinity
    15.2k
    Rijeka mora krpati minuse, kakva titula? Za titulu im trebaju igraci, a najbolje ce morati prodati.
  • marcio amoroso
    32.4k
    I ja se pitam šta se fantazira. Njima na ljeto vjerojatno idu Labrović, Hodža, Janković i Frigan, a boriti će se da unovče i Galešića te Marina. Garantiram da će im minimalno 5 igrača iz prvih 11 otići.
  • Eduardo
    17.6k
    Sopić je meni isti Corey Stoll. :smile:

    Uopće ne sumnjam da će Gorica pod njegovim vodstvom sačuvati prvoligaški status. Uostalom, radi se o treneru s iskustvom Lige prvaka i to sad dolazi do izražaja tak da je ovo za njega 'piece of cake'. Gorica je jučer odigrala vjerojatno svoje najbolje poluvrijeme u povijesti HNL-a i unakazila direktnog konkurenta u borbi za ostanak i to na gostujućem terenu. Sad su tek puni vjere i samopouzdanja tako da ne vidim silu koja će ih zaustaviti u njihovom naumu.
  • Krizy
    36.4k
    Lako je moguće da ćemo imati mogućnost provocirati za špalir ili u drugoj opciji na wc školjci potvrditi naslov.
    Obe opcije su slatke a lako moguće da će doći do jedne.
  • Captain America
    14k
    Špalir nisu htjeli napravit ni lani ovdje, a kamoli na šekretu dolje. Svakako bolja opcija napravit dernek i potvrdit naslov u međusobnoj utakmici.
  • Krizy
    36.4k
    Pa neće ga ni napraviti ali sama mogućnost provociranja u vezi špalira je prskanje :rofl:
  • SAS1987
    13.5k
    Lani nisu donijeli niti cvijece. Dosli su u Zagreb izlezavati i provocirati prvaka hrvatske umjesto da igraju nogomet.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ma ne treba špalir, treba ih dobiti tamo i točka. To bi ih više pogodilo nego da nam rade špalir.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tovari ce nam spalir odradit malo sutra (al bilo bi ih dobro prcat malo oko toga). Ja i dalje prizeljkujem scenarij da tamo matematicki potvrdimo naslov (bolje pobjedom nego nerjesenim), a onda nek nam Osjecani prirede spalir haha
  • Navijač Dinama
    7.4k
    I ja se pitam šta se fantazira. Njima na ljeto vjerojatno idu Labrović, Hodža, Janković i Frigan, a boriti će se da unovče i Galešića te Marina. Garantiram da će im minimalno 5 igrača iz prvih 11 otići.marcio amoroso

    U ovu drugu grupu za pokušaj unovčavanja mislim da bi vrlo lako mogao i Selahi
  • marcio amoroso
    32.4k
    U ovu drugu grupu za pokušaj unovčavanja mislim da bi vrlo lako mogao i SelahiNavijač Dinama

    Ma da. On čak i u prvu može. Njega sam iskreno zaboravio.
  • Eduardo
    17.6k
    U direktnom okršaju s Hajdukom zadnji put smo naslov osigurali 2010., s 0:0 na domaćem terenu - dva kola prije kraja. Od tad pa do danas majstori s mora još su nam tri puta osigurali naslov; 2013. u posljednjoj utakmici 28. kola u Koprivnici su odigrali 1:1 čime su pet kola prije kraja ostali na 16 bodova zaostatka za našim dečkima. - 2018. kolo prije kraja naslov su nam zapravo osigurali Slavonci - prvo je Rijeka kiksala u Vinkovcima i remizirala s Cibalijom, potom je Hajduk na Poljudu odigrao 1:1 s Osijekom. Dinamo je u tom trenutku vodio na ljestvici sa 70 bodova, Rijeka je bila druga s tri boda manje i lošijim međusobnim skorom, dok je Hajduk imao četiri boda zaostatka. Do kraja sezone Dinamu su preostale još dvije utakmice, a Rijeci i Hajduku po jedna tako da je računica bila jasna. - 2020. izgubili su u Kranjčevićevoj 3:2 od Lokosa nakon što su vodili 2:0 što nas je promoviralo u prvaka šest kola prije kraja prvenstva.

    Svakako ih je poseban gušt skalpirati i potvrditi naslov u međusobnom okršaju, ali nije loše ni kad se prospu na drugim terenima i tako nam potvrde titulu.
  • Krizy
    36.4k
    Golčina Aliyua.
  • San Lorenzo
    11.7k
    5 milijuna + Janković za Aliyua.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.