• Krizy
    35.4k
    Sopić izjavio da je Hajduk trebao primiti 14 komada do poluvremena na Maksimiru :rofl:
  • Krizy
    35.4k
    Borimir Perković preuzeo Osijek.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gdje je on uopće bio? Znam da je vodio Inter jedno vrijeme.
  • blackbully
    4.4k
    Gdje je on uopće bio?Mr Anderson

    Eto ga svako jutro pije kavu pokraj mene na placu u Zaprešiću. Baš danas ujutro je bio sa nekim likom (prvi put ga vidim) za stolom do, inače uvijek solira sat vremena uz Sportske.

    Sa Interom je čini mi se 2013. ispao u drugu ligu, nakon toga otišao u Emirate pa Šibenik.
  • Zagi
    4.9k
    Vodio je Inter drugi dio prošle sezone, odlični su bili.
  • Captain America
    13.3k
    Ajde makar nije šarlatan iz studia MaxSporta. Sretno mu bilo.
  • BBBaranja
    1.9k
    Lovrić i Caktaš sinoć viđeni u casinu,navodno im prijeti i neka suspenzija u klubu..
    Lege su poprilicno ljuti na taj dvojac koji je skupo placen a na terenu su im pruzili jako malo :D
  • Efes Pilsen
    6.8k
    S razlogom, Bjelica je htio dovest visu kvalitetu od standardnih pojacanja tipa Jurcevic, Bartolec, Topcagic, za lovu koju si Osijek moze priustit.
    Jasno je da takvi igraci moraju imat neku falingu da uopce u tim godinama dodu u Osijek. Bjelica je ocito mislio da ce naci nacina da izvuce maksimum iz njih, ali to se nije dogodilo i sad su skupi uteg.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Mislim da je ovo odličan potez Osijeka. Od vise ljudi i igrača koje je trenirao Perkovic čuo sam samo najbolje stvari o njemu i da igra jako moderan nogomet. Prošle godine je uzeo Inter kad su bili zadnji u drugoj ligi i završili su na kraju treći blizu Rudeša, a znamo svi i da Inter u to vrijeme godinu dana nije isplaćivao plaće sto govori da jako dobro motivira igrače, jer kad te neko ne plaća godinu dana, a ti igraš sve bolje mora biti do trenera. Nadam se stvarno da će i biti dobar trener za njih jer s ovim kadrom Osijeka i rasprodovanjem igrača nikada nam neće moći priprijetiti u HNL, ali će bar uz dobrog trenera biti ozbiljniji u pretkolima europskim i nadam se pomoći nam u gradnji koeficijenta jer sramota je da klub kao sto je nas Dinamo mora igrati prva pretkola lige prvaka, a jedna Zvezda da iduće godine direkt uđe osvajanjem prvenstva
  • blackbully
    4.4k
    Lovrić i Caktaš sinoć viđeni u casinuBBBaranja

    Za Lovrića se pričalo da je prestao od kad je dobio klinca, očito je jače od njega.

    Zato je naš Petko prešao na online, srezala ga Iva :wink:
  • Zagi
    4.9k
    Gledao sam ih prošle sezone protiv d2 na maksu i baš je limitirao Krkija. Nisamo mogli doći do zadnje trećine ni slučajno, a tranzicija im je bila baš munjevita.
    Čini mi se da zna kaj radi makar za biti bolji od Pomsa mu je dovoljno postaviti igrače na svoje pozicije umjesto ovog kupusa.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Koji ovo komentator komentira tekmu Istre i Rijeke? Svrsava na Livaju i dok Hajduk ne igra. Neprikosnoveni Livaja :lol:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jankovic lijep gol, Frigan asistencija.. Bit ce paket.
  • marcio amoroso
    32k
    Jel ima neki stream
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.