• The Undertaker
    4.3k
    Ne vidim neke velike razlike imao Livaja sponzorski ugovor direktno ili preko Hajduka. Za klub je manji trošak ali i manji prihod pa dođe na isto.
  • Mr Anderson
    5.7k
    To sponzorski je pod navodnicima.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ali ti sponzorski ugovori nisu 100% sponzorski..to su kao te pozajmice koje hajduk vraća na tko zna kakav način. Livaja ima čiste račune i ne mora se opravdava poreznoj.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ono sa bogdanovičem je 100% istina. Sad će glupo zvučati ali je iz usta Damira Zorića kojeg nažalost osobno poznajem.
  • The Undertaker
    4.3k
    Me nebitno. Netko daje Livaji nešto zato da bi igrao u Hajduka. To isto je mogao dati Hajduku pa da on isplati Livaju. Pod uvjetom da je sve legalno, ovo drugo bi čak više odgovaralo i klubu. Ne vidim smisao tih transakcija, ako i postoje.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Misliš da tamo nema "posrednika" preko kojih pare odlaze na prave račune. 6,5 hajduku od bitka, a vidjet će pola os toga kad sw svi namire
  • blackbully
    4.4k
    Prijatelj radi u jednoj zagrebačkoj tiskari koja je u suradnji s Hajdukom printala Livaju na majice, školske torbe pernice, bilježnice... cijeli onaj novi asortiman koji im je izašao prije nekoliko mjeseci. Kaže još im nisu platili i planiraju ih tužiti, oglušuju se na mailove, a radi se o povećoj cifri.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Mislim da je njima ova sezona biti ili ne biti, oni ne samo da ocekuju titulu nego i plasman u grupu na ljeto pa cak i prezimljavanje. Nista od toga nije realno.
  • The Undertaker
    4.3k
    Neka propadnu kad rade za Hajduk, hahaha. Zaozbiljno, mislim da su se prodajom Biuka i Ljubičića stabilizirali. Jedno je ukupno financijsko stanje a drugo je cash flow.
  • og1986
    2.9k
    Ja osobno očekujem ostavku jakobušića na kraju sezone. Kada ne osvoje ni ligu ni kup. I završe treći.

    Ovaj će reći kako je dao sve od sebe, ali da nije mogao iz xy razloga. Napraviti će medijsku hajku gdje će ga uspoređivati sa Kristom. I onda nakon još jednog ispadanja u Europi, dolazi sve na naplatu i stvarno stanje tuge s juga gdje bez intervencije države se zatvaraju.
  • NitkoBitan
    13k
    Ma kakva ostavka. Znaju da ne mogu biti prvi. Tak im je svejedno jesu li drugi ili cetvrti kad oba mjesta vode u kvalifikacije za KL. Financijska stabilnost, rekordan broj clanova, krada u kupu... naci ce Jokabusic nacin da opravda svoj ostanak.
  • og1986
    2.9k


    On je kao i svaki autokrat. Kada vidi da idu dolje bez povratka iskočiti će sa broda. Tako da se kasnije može reći kako je bilo dobro dok je on bio. Odabrati će dobar tajming.
  • Nino Bule
    11.7k
    Bas me zanima kako ce rijeka izgledat sa svim prinovama i jakirom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.