Mogla bi danas Gorica dobiti i priključiti se borbi za ostanak
  • Infinity
    15.4k
    Ne znam da je nekad neka ekipa toliko ovisila o jednom igracu. Koliko to dokazuje kvalitetu Livaje, isto toliko dokazuje da Hajduk nije dobra ekipa.

Livaja je od dolaska u Hajduk propusio sest utakmica. Upisali su poraze od Dinama i Sibenika, te remije s Belupom i Lokomotivom u ligi. U Europi su bez Livaje dozivjeli debakl protiv Tobola. Jedina pobjeda bez Livaje bila je ona u kupu neki dan protiv nizeligasa Tehnicara.

Jos je dva puta Livaja usao s klupe. Zadnjih pola sata je igrao u porazu protiv Dinama. Tu utakmicu se njegovim ulaskom vidjelo da je Hajduk s njim na terenu druga ekipa. Nije puno trebalo da njegov gol donese Hajduku bod, ali je Dinamo u nadoknadi dosao do pobjede.

Igrao je prosle sezone drugo poluvrijeme u Biogradu protiv Primorca u drugom kolu kupa. Gustafsson ga je uveo nakon sto se Hajduk mucio prvih 45 minuta i na odmor otisao s 1-1. S Livajom na terenu Hajduk je dosao do 2-1 i prosao dalje.
  • pencilneck
    655
    Žalosna je razina kvalitete Dinamove konkurencije u HNL-u. Mislim da nam slijedi žestoki pad na ljestvici nacionalnih koeficijenata.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Sad gledam igrače koji nisu uspjeli naći klub i koji su od ljeta bez ugovora. Bogojević i Goda upadaju u oči, meni su bili solidni igrači.
  • Maki17
    176
    Marcio nadam se da se šališ, od koga su oni bolji u našem kadru. Umjesto da tražimo igrače koji će dignuti kvalitetu ti gledaš igrače koji nisu ni HNL kvaliteta
  • Krizy
    38.2k
    Ma nije mislio na dolazak u Dinamo, nego da je čudno da nisu za nekoga potpisali. Šibenik, Istra, Varaždin i slično npr
  • og1986
    2.9k

Ovo je tema HNL, kolega sigurno nije na njih mislio u smislu pojačanja za Dinamo nego kako nisu uspjeli naći drugi klub u HNL
  • Maki17
    176
    Ok, vjerojatno. Pročitao na brzinu i nisam skužio
  • flexXy
    2k
    Jos su dobre rezultate imali Toplak i Rendulic s Goricom. Igracki kadar je katastrofa, toliko bezkarakternih igraca nisam jos vidio. Bore se za ostanak a Slaven ih pregazio u prvih 15min.
  • Raul
    111
    Gorica i Rijeka izgledaju jako loše, jedina je prednost ta da Rijeka ima više bodova, Šibenik isto nije bajan, ali je ispred oba dva kluba, ali ta tri kluba su trenutno najlošija
  • Zagi
    5.7k
    Istoj ovoj Gorici prije par tjedana doslovno nismo pukli po golu do 69. minute.
    To je također Čačićev Dinamo.
  • Zagi
    5.7k
    Ovaj Kapulica kojeg je Gorica uzela Hajduku je dosta dobar , 17 godina.