• marcio amoroso
    32.4k

    Istina, ali ima još mjesec dana do prvih službenih utakmica. Mislim da su rekli de do kraja ove nedjelje rješavaju trenera, a onda vjerojatno i igrače.
  • deda
    28k
    Damjan Bohar napustio Osijek. Sljedeća stanica vjerojatno Poljska liga.
  • og1986
    2.9k
    Napoli je zainteresiran za ivušića.
  • Eduardo
    17.6k
    Haruki Arai novi je igrač Šibenika! Radi se o 24-godišnjaku koji igra na poziciji lijevog krila.

    U Šibenik dolazi na posudbu do lipnja 2023 iz FC Tiamo sa mogućnošću otkupa.

  • deda
    28k
    Ivan Dolček na posudbu u Šibenik.
  • Oluja
    3.7k
    IZA Nikole Vlašića je najteža sezona u karijeri. Otkako je ljetos moskovski CSKA zamijenio londonskim West Hamom u transferu teškom 30 milijuna eura, u ligaškim utakmicama odigrao je mizerne 552 minute. To je manje nego u ijednoj sezoni njegove seniorske karijere koja traje već od 2014. kada je kao 16-godišnjak debitirao za Hajduk.

    Izvjesno je da će Vlašić ovog ljeta napustiti West Ham kako bi se u drugom klubu izborio za poziv Zlatka Dalića u reprezentaciju za Svjetsko prvenstvo krajem godine u Kataru. U West Hamu su spremni pustiti Vlašića i jednogodišnja posudba je najizglednija opcija.
    Tekst se nastavlja ispod oglasa

    Dalmatinski portal javlja da Vlašića želi njegov bivši klub Hajduk. Vlašić je s Poljuda otišao u Everton 2017. godine u rekordnom transferu za 10.8 milijuna eura, a sada bi se mogao vratiti. Problem je njegova plaća, u West Hamu zarađuje oko četiri milijuna eura.

    U slučaju da ga West Ham pošalje na posudbu, u londonskom klubu bi se sigurno htjeli osloboditi značajnog dijela njegovih primanja, što si Hajduk teško može prisušiti.

    Druga opcija za Vlašićevu posudbu, i izglednija, je Torino, talijanski klub koji vodi Ivan Jurić.
  • flexXy
    1.9k

    Ovo za Vlasica u hajduk je za shit of the day. Jednako realno kao da mi vratimo Kovacica.
  • Nino Bule
    11.5k
    Zasto ? Kovacic je u top formi, a vlasic trenutno ne bi mogao mrkvu iscupa, a ne gol zabit. I west hamu je u interesu da ima dobru posudbu da moze vratit neke pare prodajom, naravno da ce trazit nekoga tko bi pokrio vise place nego to hajduk moze, ali ne bi me cudilo da i vlasic odrekne dijela place i odigra do 11. mjeseca u hajduku. To je realno kratko vrijeme i mora ici negdje di ce igrat od prve ako misli dobit neke minute na svjetskom, a mislim da mu cak ni u torinu ne mogu garantirat da ce igrat.
  • Eduardo
    17.6k
    ni blizu. U usporedbu dovodiš grijača klupe u West Hamu i standardnog igrača Chelsea koji je ujedno jedan od najboljih veznjaka svijeta.
  • flexXy
    1.9k
    Mislim da bi hajduk nema ni priblizno para da plati 2m eura njemu placu a on nije budala da se odrekne te love. A druga stvar je da se dokazao preko repke i sigurno mu nece falit ponuda iz liga 5 pa ne vidim smisao da se vraca u hnl.
  • Oluja
    3.7k
    Meni je zanimljiv podatak da je u WH odigrao tek 552 minute a i dalje je reprezentativac.
  • Krizy
    36.3k
    Vrančić blizu potpisa za Rijeku, složit će oni dobru momčad opet.
    Prošle sezone su još kasnije počeli dovoditi pojačanja pa su bili opasni.
  • deda
    28k
    Gorica otkupila Kotarskog. Vjerojatno će ga odmah šibnut dalje.
  • Eduardo
    17.6k
    odličan potez. Koliko para?
  • Krizy
    36.3k
    Navodno milijun eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.