• Mrvica
    3.1k
    Uvijek će biti onih koji bi htjeli profitirat, po meni glupo ali eto. Ja sam razočaran što ne mogu ići na derbi, kupio ulaznice u paketu misleći da neće uletit nešto i banana, barem sam bio na tekmi protiv Osijeka ako ništa. Na kraju sam darovao 2 ulaznice za derbi prijatelju koji je istinski Dinamovac. Al opet da nije bilo tog frenda mislim da bi ih darovao nekome sa foruma jer za 30 kn koliko je svaka koštala u paketu se ne bi obogatio, a opet bi nekoga usrećio.
  • Majki2111
    2.6k
    Ristovski out. Prevelik hematom od udarca u Šibeniku. Nije kopačku obukao još.
  • Zagi
    4.8k
    Ubit će Rile onog Grezdu idući put.
    Brijem da on živi za ove nabrijane tekme.
    Meni osobno jebeno drag igrač.
  • Mrvica
    3.1k
    Potpisujem za Rileta, sviđa mi se taj njegov borbeni duh!
    Uvijek možeš garantirat za njega da će stat na crtu kad treba, legenda. Mislim da je Grezdi idući put evanđelje kad se sretnu :lol:
  • Captain America
    13.2k
    Da li je najavio ko od gradske vlasti dolazak na utakmicu? Bio bi red...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ako Ristovski i Theo ne mogu onda vjerohatno Moha i Lauritsen upadaju.
    Livaković- Moha, Lauritsen, Šutalo, Bočkaj- Mišić, Ademi- Špikić, Ivanušec, Orša- Petko
  • deda
    27.5k
    Nije tovarima vjerojatno lako odlučit s kojom momčadi će nastupiti. Ako iziđu najjače može se netko ozlijedit ili pokupit crvendaća, ako iziđu bez 3-4 najbolja mogli bi biti teško poraženi što baš ne bi sjelo dobro psihološki pred finale kupa.
  • Nino Bule
    11.3k
    Prognoza se pomalo poboljsava, sutra do podne bi trebali znat sta nas ceka.
  • blackbully
    4.3k


    Kako god okrenes u slucaju nase pobjede ceka nas alibi "lako nas dobit u zadnjem nebitnom kolu, mi smo fokusirani na kup"
  • NitkoBitan
    11.7k
    Kaze index da je za sada prodano nesto vise od pola dostupnih ulaznica za jug (malo vise od 1000). Znaci dolazi ih max 1500.
  • Nousername
    610
    Tovarima je ovo veca tekma neg finale kupa.Njima je cilj zgazit nas na nasem stadionu pred nasim navijacima.To ce im bit veci trofej neg onaj u finalu
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ubit će Rile onog Grezdu idući put.
    Brijem da on živi za ove nabrijane tekme.
    Meni osobno jebeno drag igrač.
    Zagi

    Uvijek ostavlja srce na terenu i ne trpi sranja od nikog, osobito od onakvih pedera poput Grezde.
  • Bosna86
    11.5k
    z09dmiqc4mr03547.png


    Trudim se biti bolji čovjek, ne mrziti ih ali stvarno ne ide
  • Eduardo
    17.2k
    najače što se uvijek kao autor takvog smeća navodi redakcija, nikad novinar imenom i prezimenom.

  • Mr Anderson
    5.3k
    Ma, pa taj idiotski portal uvijek stavlja takve naslove samo da bi izazvao reakciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.