• Svi na Sjever
    1.9k
    Dosta ljudi se nabrijava na Hajduk, razumijem sve, al naša istina i fešta ako Bog da i igrači potegnu je u nedjelju na Šubićevcu...

    Diži sve u Šibenik i doček u Zg!
  • Salva
    2.3k
    Ne brinite brigu, gostujuci sektor će bit pun, a na domaćoj će biti hrpa Dinamovaca. Možda ne 3000 kako su mediji pisali, ali biti će prava plava fešta usred Dalmacije.

    Vidimo se.
  • dzg717
    947
    Objavit na telegramu da se karte prodaju i rešeno
  • Adi90
    16
    Ima karata za istok jos, kupujte i to
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ne kuzim zakaj klub ne objavi kolko su prvi dan prodali
  • M77
    455
    Jel neko kupovo karte u posljepodnevnim satima da moze potvrdit da jos nisu prodane? Sumnjivo mi je pošto je puno ekipe govorilo da ce ic bez obzira na cijenu karte i ostalo...
  • Adi90
    16
    nisu prodane, sutra ko god moze nek kupi istok
  • deda
    28k
    Izgleda da smo svi skupa, kako navijači, tako i mediji precijenili interes za Šibenik. Bit ćemo pametniji kad klub objavi koliko je još karata ostalo za istok. Meni je jedino žao što su neki ljudi kupovali zapad s uvjerenjem da će grupa razgrabiti ovih 638 komada za istok.

    Malo mi glupavo to za kraj reći, ali ću reći, koji kurac čekate, SVI U ŠIBENIK!
  • IstokKa96
    557
    Jedina 'utjeha' moze biti da smo za zapad kupili barem 500 ulaznica, inace blago receno sramota ak se nisu rasprodale sve za istok...
  • deda
    28k
    Ja se nadam da će ovi iz kluba bit pametni i objaviti koliko je karata prošlo. Da ne šaljemo ljude sutra bezveze na karatanu u slučaju da ima još par karata.
  • Bosna86
    11.6k
    Ljudi rade ponedjeljkom… Ovo je 4. Ili 5. kolo zaredom da Dinamo igra nedjeljom… Prolazilo je jer su utakmice bile u Zagrebu pa je veći dio i mogao, ali ovo je sad katastrofa za sve od termina
  • Adi90
    16
    ima karata za istok jos jer klub nije objavio da se prodalo
  • IstokKa96
    557
    Oprostit ces mi, ali ne putujemo u sevillu, london...sigurno bi bio bolji termin recimo ned u 15, ali i onda bi bilo nekome lose...vrijeme rucka npr...nadam se da nismo dosegli tu razinu razmazenosti da nam i termini smetaju..
  • Infinity
    15.2k
    Nisu ljudi razmazeni, ljudi jednostavno imaju obaveze.
  • Adi90
    16
    Nije sibenik tak daleko…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.