• BBB Sibenik
    3.9k
    SVI U SBK SA KARTOM ILI BEZ! UZIMAJTE ZA ZAPAD JER SMO TAKO BILI I ZA VRIME COVIDA I ZABRANE ZA GOSTE SVI NA ZAPADU OSTATAK NA ZGRADAMA UZ STADION I OKO STADIONA, PO GRADU. IDEMO NAPRAVIT INVAZIJU!
  • bbb medimurje
    2.9k
    do sad prodano za domaću tribinu 241 karta, u prodaji je još 2149 karti
  • bbb medimurje
    2.9k
    u odnusu na jutro je otišlo 199 karti
  • Crusades1986
    9.5k
    2009. smo na današnji dan pobijedili Šibenik 2-0 (Mandžukić i Tomečak), a sadašnji trener je svoj jedini naslov s Dinamom osigurao u Šibeniku prije 10 godina.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zebec sudi utakmicu. Zadnji put je sudio našu tekmu, ako se ne varam, kad smo protiv Rijeke igrali zadnju.
  • reziser
    6.2k
    danas na top radiju, u 7 sati, na vijestima od 2 minute , informacija tko sudi utakmiice u splitu i sibeniku... hahaha
    to jos nisam dozivio...
  • bbb medimurje
    2.9k

    Tu u regionalnom radi u u medimurju ista stvar
    Nevjerojatno kolko su opet tu temu tovari pogurali u javnost
    Ne kuzim zakaj je tak bitno tko sudi
  • dzg717
    925
    ŠIBENIK CIJELI SADA SE VESELI
  • pencilneck
    634
    Ako kojim slučajem ne pobijedimo u Šibeniku, 100% sam uvjeren da će ovi dole u svojim glavama već proslaviti naslov prvaka. A onda ćemo im u Maksimiru opaliti takvu šamarčinu od kakve se dugo neće oporaviti. I to će biti vjerojatno najslađe osvojena Dinamova titula u samostalnoj RH.
  • deda
    27.4k
    Uklonjeni su sektori C na zapadu iz prodaje.

    U ovom trenutku je još 1.728 ulaznica raspoloživo za sektore B, D i E.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Samo mi nije jasno sa kojom namjerom su stavili 100kn ulaznicu za goste(istok). Ove sezone protiv Rijeke su Riječani plaćali 40kn, Tovari 60kn a nama 100kn. Ja nez iskreno kad je 100kn bila karta za goste za Istok doli. Čak ni prodano finale kupa 2010.Sibenik-Hajduk toliko nije bila za goste. Nema veze ta tovarska uprava svjedno ce imat invaziju.
  • Ali
    1.9k
    Da bas mi svi govore kako se uprava blamira, inace su karte 30-40 kn a sada 100, a na dan utakmuce 150.
    Dakle samo dokaz kakvi jadnicu trenutno vode nk sibenik, za cca 35.000€ prihoda se idu blamirat.
    Toliko im sef soso povuce kroz tjedan...
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Tovari preuzeli klub, ogavni su
  • Crusades1986
    9.5k
    Kaj nije cijena i za domaću tribinu 100kn?
  • M77
    445
    Jel ima neko normalan kombi prijevoz sa pristupacnom cijenom i bez pologa?? Istok grada (Dubrava,Sesvete itd.)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.