• dzg7
    245
    Mislim da će sjever ostat onda prazan nakon ove vijesti
  • blackbully
    4.4k
    Užasno odrađen marketing oko utakmice
  • maddaddam
    2.9k
    Nikoga na TP danas kad sam isao po ulaznice. Samo Krki izletio negdje sa strane, i kapetan ga pozdravlja.
  • NORTE
    9k
    Užasno odrađen marketing oko utakmiceblackbully
    Takav je i termin.
  • Neki tip
    19k
    Išao danas po ulaznice, nigdje nikog osim jedne Ukrajinke.

    Pitam prodavačicu ide li prodaja, veli "pa ide, ide ok".

    Uzeo 3 karte za zapad, nisam ni tražio sektor, ali dobio središnji 4.. očito sporo to ide. Sutra lijepo vrijeme pa će možda malo više ljudi potegnuti.

    Dodatno, dosta je ljudi uzelo karte, a da ne namjeravaju ići, nego eto da pomognu malo.

    Kad se spomenula prvi puta ta tekma, mislio sam da uz dobar marketing to ide i do 10k..

    Sad sam sebi smiješan s tim očekivanjima. Bit će dobro ak se 3-4 tisuće skupi.
  • über alles
    1.4k
    Marketing los ko I uvijek.

    Da nemreju za ovak nekaj malo jace odradit...
  • NitkoBitan
    11.8k
    Marketing los ko I uvijek.über alles

    A kaj bi trebali? Bilo je objava po fejsu, instagramu, reklama na tvu, i jos na onim reklamnim zidovima pored terena se reklamiralo... ljudi nece i nece, nemres ih za usi vuc da dodu
  • Infinity
    15.2k
    Takav je i termin.NORTE

    Prije 18 dana:

    S obzirom da se igra isti dan kad i polufinala EL i KL očekujem neki glupi termin, ali 18 ili još bolje u 19 sati i nije toliko loše, bez obzira na radni dan.NORTE

    Skaces sam sebi u usta. Najbolje od svega je to sto si direktno spomenuo da 18h radni dan i nije tako lose. Sad kad je postavljeno u 18h onda je uzasan termin.

    Ja u svom zivotu nisam jos sreo nekog tko kaze za sebe da navija za Dinamo, a da ceka bilo kakvu sitnicu da pljuje i govori kako u tom Dinamu nesto ne valja. Sad ti ne valja termin koji si prizeljkivao. Jesil ti uopce navijac Dinama ili si samo dezurni pljuvac?
  • über alles
    1.4k
    Man U - Chelsea sutra u 15 do 9,mogla je tekma bit bar u sedam realno,al nije ni termin neko opravdanje.


    Meni nije jasno da nema vise ljudi u zg koj ce sutra otic na stadion napravit ljepu gestu, pogledat utakmicu I otic doma. Nemoraju nuzno ni bit povezani sa klubom,al cisto ko neki potez solodarnosti prema naroda koji prolazi nekaj kaj smo I sami prolazili.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Poruka od samih Ukrajinaca u vezi ovih utakmica pa se bolje može razumijeti sve:
    "
    Jučer je bila prva utakmica Dinama u nizu humanitarnih utakmica. Dobra inicijativa, mnogo Ukrajinaca na tribinama, prilika da se naši sunarodnjaci odvrate od rata. A za nogometaše – skupiti novac za Ukrajinu. Poljaci puno pomažu, na čemu im se zahvaljujem! No, prije utakmice, Ultras Legije su se oglasile priopćenjem da će bojkotirati utakmicu i zamolile upravu kluba da prihod od utakmice ne prenosi braći Surkis.

    Stoga apeliramo na navijače drugih klubova s ​​kojima će Dinamo održavati prijateljske utakmice. Prije svega navijačima Galatasaraya, jer već smo u kontaktu s Borussijom i zagrebačkim Dynamom. Sadašnji član Vrhovne Rade, Hryhoriy Surkis, napustio je Ukrajinu umjesto da obavlja svoje izravne zakonodavne dužnosti. Nije davao nikakve izjave o napuštanju proruske stranke koja je već zabranjena u Ukrajini. Nije dao ostavku, nego je jednostavno pobjegao. I redovito se pojavljuje u spomenima službene Dinamove stranice, pokušavajući se prikazati kao domoljub i mecena. Štoviše, aktualni član Vrhovne Rade mirno je sjedio u VIP loži u Bukureštu i gledao nogomet.

    Želimo da svi europski navijači jasno shvate da Dinamove dobrotvorne utakmice nisu samo način prikupljanja novca za Ukrajinu, već i pokušaj braće Surkis da izbijele svoj ugled. A što učiniti s tom činjenicom i kako reagirati - odlučite sami."
  • deda
    27.6k
    Mene zanima zašto ova informacija dolazi do nas dan prije tekme.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ova njihova info je već neko vrijeme vani(od prije utakmice sa Legiom) samo eto dosad nije bila tu
  • deda
    27.6k
    Mislim, neće to promijeniti ništa na mom stavu da se kupi ulaznica. Valjda će se kontrolirati gdje je novac usmjeren. A Surkis nek se sa Zelenskim dogovara.
  • deda
    27.6k
    Nastupit će igrači druge momčadi + Baturina, Menalo, Jurić, Dilaver i Perić. Ulaz za Ukrajince besplatan. Sva lova prihodovana ići će za izbjeglice, a ne klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.