Treba Petka uvest umjesto Mišića i spustit Ivanušeca na osmicu.
  • Krizy
    35.5k
    Klasični povratak kad promašiš par čistih šansi.

Umjesto da riješimo loptu jer je istekla nadoknada pa samo napraviš prekršaj jer je zadnji napad.
  • cron1ck
    1.5k

Daa, nažalost nastavlja tu krizu u formi još od prošle polusezone, vidi se i po njegovim reakcijama da je frustriran.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Bravo Ivanušec, čestitke!
    Najprije krajnje debilno zarađen žuti karton i onda poklonjen gol protivniku koji nije odigrao ništa.
  • Woot
    101
    Okej, samo opusteno. Ne sad pljuvat po bilo kojem igracu i to je to. Imamo jos 2 poluvrijeme. Samo Dinamo
  • jp23
    2.2k
    Šteta tak završit poluvrijeme, al ništa, idemo jače drugo poluvrijeme.
  • mniokl
    254
    Imam osjećaj da bi moglo biti problema ovdje,od početka mi izgleda ko da smo ušli previše opušteno u tekmu.Ovaj gol ili će nas razbuditi ili odsjeći.
  • SAS1987
    13.3k
    Cuda su spasavali igraci Istre a onda popijemo jedan od najglupijih golova ove sezone.
  • Infinity
    15.2k
    Trebali smo imati 0-2 i sad imamo 1-1. Igra je bila dobra, ali se ne moze biti zadovoljan. Moramo u drugom poluvremenu krenuti jos jace. Nema sanse da i dalje stignu ocistiti sve s linije.
    13.3k
    Zajebana su ekipa. Nijedna ekipa nam ovakve probleme u 3 utakmice nije napravila ove sezone.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ivanusec vec duže vrijeme van forme i učinka...
  • Ali
    1.9k

Jeli netko kuzi kak funkcionira ova statistika?
    Kak su zabiljezili samo dva udarca u okvir gola ???
    Samo onaj galilea je tri izbio sa gol crte i na to dodam onaj Orsin iz kornera i gol pa to je 5 udaraca u okvir.
    Da nisam gledao pk broju udaraca bi rekao da smo u egalu, a u biti smo ih stjerali u peterac i imali dva defenzivna kiksa, jeda KTC u otvaranju kaj ne Livi spasio i ovaj Lukin kiks koji su nam zabili