Neka ih samo Bjelica pretuče...neću žalit za prvim mjestom na polusezoni...
    6.2k
    na zalost, deda mraz ne postoji...znam da je to tesko prihvatiti :fear:
  • Olmic
    2.7k

Iskreno mislim da Štefulj zaslužuje šansu..treba pohvatat mehanizme, pa čovjek je aktiviran zadnje 4 tekme.. Dao bi mu šansu svakako na proljeće
  • Praskaton
    1.8k

To stoji,al cini se prespor..izgubit polusezonu da bi se uvjerili da nije za dinamo..daj boze da grijesim al ovo mu je najbolji klub u karijeri.

Lose je ovo bilo pod Kopicem,svima im treba odmor prije svega,jer ni fizicki ni psihicki 90% igraca nije spremno
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Stefulj je odigrao s ovom danas 8 utakmica, danas zamjenjen na poluvremenu, jednu odigrao 22 minute, West Ham 80 minuta i ostale 90. Izmedju 16.7. i 28.11. je odigrao 22 minute protiv Dragovoljca. Po meni definitivno premalo za ocjenu, ali da treba netko na poziciji beka sigurno.

Kad (ako) dodje novi trener treba viditi koja ce se formacija koristiti i onda po tome raditi transfere.
  • Nino Bule
    11.3k
    Nadam se izjavi brune marica u vezi ponistenog cistog gola, vec veceras
  • NORTE
    9k
    Nadam se izjavi brune marica u vezi ponistenog cistog gola, vec vecerasNino Bule
    Nadaj se. "Kustiću vrime je".
  • SAS1987
    13.3k
    Nadam se da će se igrači danas kvalitetno opustiti, napit ko Silvio Marić u najboljim vremenima te se napokon dobro odmoriti.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam na kraju zadovoljan. Istina da smo ih mogli nabiti, al posljednje je kolo, igraci su umorni, ali su odigrali dovoljno dobro da pitanje pobjednika ne dodje u pitanje. Tri boda se pisu i to je najbitnije.
  • deda
    27.6k
    Pristojna posjeta, mislim da je bilo oko 2 tisuće. Nikad nećemo saznati pošto brojači nisu radili.
  • Ali
    1.9k

Meni iskreno ono zadnje nabija je nije bilo cak ni simoa, HD mi je oduvijek draga ekipa i nisam poklonik tog "trpanja" kad je protivnik 10x slabiji.
    Nazalost danas se moze na 0:1 dogoditi neki zalutali metak (kao Belupo i odsklizavanje Livija...) i ode u probleme. Slicno je bilo i sa Istrom, treba teziti krlz brzi protok lopte i visoki presing zabiti protiv takvih slabijih doci do 2:0 ili tri nula u prvom poluvremenu oa u drugih 45 davti minute Baturini, Tolicu i slicnim mladim deckima... samo "trpanje" radi statistike i trosenje prve ekipe je los potez trenera. A da ne kazem kako je lose ici sa defanzivcima u zatvaranje utakmice protiv takvih ekipa , to je tesko neznanje i nesigurnost i definitvno potvrda da mu netreba dati ugovor za stalno...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa dinamo je zabio 2 gola u prvih 20 minuta. Druga stvar što je jedan poništen na osnovu ničega.