• Infinity
    14.9k
    Dobro smo usli u utakmicu, mislio sam da cemo ih nabiti kao Dragovoljca prije dva mjeseca. Na kraju jako bitna pobjeda, prvo zbog bodova, a onda i zbog samopouzdanja igraca. Steta sto smo stali, drugo poluvrijeme nismo nista odigrali, al mozda i bolje da se nismo trosili, mada je ekipa koja je usla mogla pokazati puno vise.

    Sad se okrenuti Istri koja je posljednjih mjesec dana u ocajnoj formi i koju se mora dobiti.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Franjic jako los po meni, nije za njega ta wing back pozicija nikako. Pobjeda se pise, gol se nije primio. Idemo po jos dvije.
  • og1986
    2.9k
    Meni je čudno šta mladi nisu imali ili volje za pokazati više ili nemogu više pokazati. Kako god za Dinamo ne valja ni jedno ni drugo
  • miro
    2.9k
    Franjić je po meni idealan za poziciju koju sad igra Perić, znači lijevi stoper u ovom sustavu. Od Perića je brži i čvršći, a vidjelo se u Londonu da u ovom 352 ti bočni stoperi mogu iznijet loptu duboko preko centra, čak je i Theophil par puta dobro otišao naprijed, a Franjić je tu baš najjači
  • Nino Bule
    10.7k
    Franjic razocarao, ne znam zasto nije napokon dato spikicu 90 min. Volio bi da su isli grist do kraja ali razumijem i njihov umor nakon ovoliko odigranih utakmica. Islo se zavrsit na rutinu utakmicu kao pod bjelicom, izgledalo je to nesigurnije nego prije, pogotovo lauritsen. Sad u hendikepu dobit obje utakmice, dovest špicu od 20 golova i ozbiljnog trenera i osvajamo prvenstvo sa + 10 bodova.
  • Svi na Sjever
    1.8k
    3-5-2 ocekivano preporodio ekipu a najvise tu profitira Orsic koji igra blize golu i ne mora trcat po 50metara u obranu i to Krki nije bio u stanju cijelu polusezonu probat i dijagnosticirat,tako da Kopicu palac gore za sad.

    Ristovski odličan danas, ocigledno fizicki nismo top i to je trenutno najveci problem al stanka je blizu.
  • LM1995
    1.6k
    2049 ljudi na Maksimiru danas. Puno više nego kaj sam očekivao.
    Andrić baš gospodski popljuvao nezainteresiranost dinamovaca za odlazak na stadion, pogotovo nakon velike pobjede u Londonu.
    (uprava i odnos prema navijačima, stadion, hladno, neatraktivan protivnik - sve znamo)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Šta je rekao Andrić?
  • LM1995
    1.6k
    og je stavil video. Skraćeno - zahvaljuje svima koji su došli, ali da su zaslužili (i očekivali) veću podršku s obzirom na pobjedu protiv WHU. Isto tako, veli da je igračima najbitnija podrška na malim tekmama u HNL-u.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Hvala, tek sad vidim video :up:
  • Miro93
    2.7k

    Bio sam na utakmici i ne znam gdje nas nađu toliko, ali stvarno...
  • Bosna86
    11.1k
    Ne znam sta slavite ovu pobjedu kad je svima jasno da je Mamić dao pare Slavenu da skine gaće He He He He He
  • Infinity
    14.9k
    Zekic pustio da bi imao bolju poziciju kad sjedne na nasu klupu.
  • Bosna86
    11.1k
    pametnom dosta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.