• Praskaton
    1.8k
    Za veceras da,mene ce kupit ako za dva kola momcad ovako odigra na poljudu :grin:
  • Jurki
    8.7k
    Otkaz
  • serbus
    3.6k
    Ostaviti ga u Osijeku.... Taman može do susjeda u Vinkovce ko pomoćni Cibaliji tamo fali ljudi...
  • xyz
    840
    Lik izgleda kao klošar, a takav je i trener, a nema nimalo ljudskog dostojanstva da sam da otkaz. Nažalost, njega će doći netko još gori jer ovo što se radi s klubom katastrofa.
  • Captain America
    13.9k
    Imamo najgoreg trenera u HNLu (Tadić u Dragovoljcu je ozbiljniji od ovoga). Kad daš Neveru nekom kom je Twingo prebrz ovo bude rezultat.
  • serbus
    3.6k
    Još će debil i Oršića u depresiju bacit
  • zgšd
    156
    ako ova lijencina petkovic igra sljedecu tekmu od pocetka, kopicu bi rekel da je persona non grata i da vise nema kaj trazit na klupi dinama..
    i bruno, taj nije ni za drugu momcad,.. nek ide igrat tam za neki metkovic
  • Mali Zeus
    9.7k
    Koliko prilila će još Petković dobiti da pronađe sebe?
    A pronaći sebe neće jer ima golemu bolikurčinu.
  • Bosna86
    11.6k
    pronaći sebe neće jer ima golemu bolikurčinu.Mali Zeus

    Mislim da ovo nije skroz istina… Sinoć je istupio ispred igrača i muški podnio vrijeđanje… Meni je to znak da je svjestan svoje loše igre
  • Mali Zeus
    9.7k
    Mislim da ovo nije skroz istina… Sinoć je istupio ispred igrača i muški podnio vrijeđanje… Meni je to znak da je svjestan svoje loše igreBosna86

    A gle kaj mi imamo od tog da je on svjetstan toga dok se konačno ne zgomba u glavi.
  • Baneki
    730
    Čovjek ima malu bebu doma, neispavan je. A kad si neispavan ne možeš dati maksimum na poslu. Treba imati malo razumijevanja za njega.
  • Jurki
    8.7k
    Germanijak piše da se Kopicu trazi zamjena i da su u igri bivsi izbornik ili neki bivsi trener Dinama...
  • serbus
    3.6k


    U baš mi je žao zbog toga, pa nije jedini kaj ima klince i mi ostali moramo ić na posao pa me ne pita nitko kak je mala spavala.

    A nije da nisu objavili fotke iz birceva tak da mu dijete ne može biti izgovor.

    Ako je neispvan ima hotel ispod juga, par milijuna na uređenje potrešeno pa nek se dečec odmori
  • Oluja
    3.7k
    Tocnije, Germanijak pise ovo "jedan bivši trener Dinama i bivši izbornik u niskom startu" iz cega se da protumaciti da je to Ante Cacic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.