• Bosna86
    11.5k
    p1nzo225h3ia6t0a.jpeg


    Tko prati dnevnopolitička zbivanja, zna o kome se radi… Ne može arhivi ništa promaći
  • Nino Bule
    11.3k
    To ivosevic pedofil ?
  • Captain America
    13.2k
    Jel to uzeo za dječju tribinu?
  • Klenx
    4.1k
    Zanimljivo
    Attachment
    3fd26522-62ca-4d15-80b1-2fd72399595c.jfif (117K)
  • Crusades1986
    9.5k
    Jedan klub prisilno ugašen od strane komunističkih apartčika, drugi obnovljen uz blagoslov najdražeg im komandata.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Moze neko slikat, nemogu ja otvoriti sliku
  • Oluja
    3.6k
    Apeliram da ubuduce ovdje na Zoni, a i gdje god je to moguce splitski stadion nazivamo jedinim pravim i originalnim imenom-Stadion Tito
  • The Undertaker
    3.9k
    Božja ruka Borisa Dežulovića

    Nema valjda na čitavom svijetu nogometnog kluba da je u isto vrijeme tako omiljen i tako loš, kluba čije poraze uživo gleda više gledatelja. Hajdukovi navijači, pretplaćeni na poniženja, iz tjedna u tjedan odano pune poljudske tribine. Otkud taj mazohizam, upitao bi koji namjernik? Zašto se oni vraćaju stalno po nove doze očaja? Objašnjenje je, mislim, u nekolicini koji su krasno pisali ili još uvijek pišu o Hajduku. U nekoliko generacija genijalnih novinskih autora koji su jedan komično neuspješni provincijski klub učinili herojskim, koji su svako ispadanje u pretkolu europskog natjecanja, svaku jebenu katastrofu koji bi normalna osoba što prije željela zaboraviti, svojim nadahnutim tekstovima učinili nezaboravnim.

    Žalosna je činjenica da je Hajduk uvijek djelovao bolje na papiru nego na travnjaku. Imao je bolje pisce nego nogometaše, a najbolji je među njima, treba li to uopće napominjati, Boris Dežulović, pisac takvog veličanstvenog talenta da vas duša zaboli da je još uvijek u Hajduku. S njegovom rečenicom on bi mogao pisati u jednoj Barceloni. Jedan bi Liverpool suhim zlatom platio njegov tečni, zaigrani stil, jedan Inter ubio za njegova lucidna opažanja, čitava Allianz Arena bi oduševljeno klicala njegovim duhovitim metaforama. Čitajući ga shvaćate da se Diega Armanda Maradonu krivo optužuje. Boris Dežulović je zapravo Božja ruka.

    Ante Tomić

    Jebemti, ovo mi je zamalo promaklo. Kupit ću knjigu, istrgnuti sve listove osim ovog predgovora i korica sa zvizdom.
  • Oluja
    3.6k
    Meni opasno ide na k***c ova tovarska mantra o punom stadionu i izvanrednoj posjecenosti, drze se one da kad laz ponovis tisucu puta ona postane istina
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Baš, vani doslovno postoje trećeligaši sa osjetno većom gledanošću! I to ono, više od duplo većom gledanošću, a igraju nogomet na jako niskoj razini...
  • masacusec
    3k
    Nema valjda na čitavom svijetu nogometnog kluba da je u isto vrijeme tako omiljen i tako loš, kluba čije poraze uživo gleda više gledatelja. Hajdukovi navijači, pretplaćeni na poniženja, iz tjedna u tjedan odano pune poljudske tribine. Otkud taj mazohizam, upitao bi koji namjernik? Zašto se oni vraćaju stalno po nove doze očaja? Objašnjenje je, mislim, u nekolicini koji su krasno pisali ili još uvijek pišu o Hajduku. U nekoliko generacija genijalnih novinskih autora koji su jedan komično neuspješni provincijski klub učinili herojskim, koji su svako ispadanje u pretkolu europskog natjecanja, svaku jebenu katastrofu koji bi normalna osoba što prije željela zaboraviti, svojim nadahnutim tekstovima učinili nezaboravnim.The Undertaker

    Ma nije istina to kaj taj dežulović priča...to i Joža potvrđuje
  • Mr Anderson
    5.2k
    Iskreno, ne zanimaju me na forumu ni Tomić ni Dežulović. Ne zna se koji je veće govno. A ovog drugog da sretnem na ulici, ne znam jeli bi se suzdržao da ga ne nokautiram.
  • Bosna86
    11.5k
    a3aultl90aih54uu.jpeg


    Pa da počnemo s pripremama za utakmicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.