• Tom Hanks
    2.5k
    pošarana pleksi zaštitna ogradaIskrenjak

    Ovo je najgore od svega navedenog
  • Noel
    3.8k
    Ima snimka kad gađaju Baturinu u krupnom planu iza majmuni se veraju po ogradi i gađaju Baturinu. Urliču mrzim Dinamo ali najbolje od svega kaj pokažu onak krupni kadar tri žene i dvoje djece iz sveg srca zdušno jebu mater Baturini i pjevaju mrzim Dinamo. Kamera je to zabilježila fino su zumirali onako iza Baturine. Koja sramota čovječe. Otužno. To su naravno "obični ljudi" sa istoka jel..
  • Ludovic IX
    5.1k
    da je hajdukovac otvoreno, neka..nek navija za svoje. Ali on se postavlja kao neutralac a ne ponaša se tako. To su oni koji su "neutralni ali nek hajduk osvoji"
  • nemapredaje
    1.9k


    Ja se uvijek sjetim baba od nekih 70 godina po splitskim ulicama koje su prema našim busevima pljuvale i pokazivale srednji prst. Sve ti je odmah jasno
  • Noel
    3.8k

    Ludilo mozga. To su one njihove već svima na forumu poznate i opjevane punice i svekrve.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Oko čeg se vi žalite,pa nema većeg gusta nego da te svi mrze tamo mrze i obrnuto,jel bi i za beograd takvo čudenje bilo
  • Mlađi referent
    10.2k


    Sve je to rezultat nerazvijene sportske kulture, time dolazi i ovaj nedostatak osjećaja za rivalstvo koji se pretežno vidi kod dinamovaca.

    Dovoljan pokazatelj je koliko ljudi se nađu poput uvrijeđenih frajli kad netko kaže da neće navijat za dinamo u Europi. Ali, ali, ali…
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Mene zanima mišljenje o duljini vremenskog perioda ili recimo broj utakmica nakon kojih bi počeli pričati da ni strani suci ne valjaju i da je tu također u pitanju nekakva urota protiv njih.

    Moje mišljenje je takvo da uopće ne bi dugo trebali čekati na takav scenarij. Dajte im 10 utakmica sa stranim sucima u nizu i ta priča bi se počela valjati, širile bi se ruke, vikalo bi se na nijemce/talijane/španolce/engleze/rumunje/šveđane, skrandiralo bi se "cigane", eksperti bi brojali greške i slično....
  • Bruh
    877
    rivalstvo =/= mržnja iz dna duše
  • Brusa
    617
    puno si rekao10, maksimalno 5
  • Iskrenjak
    92
    Link
    NISMO ISTI

    Edit: neznam sliku postavit
  • Dino
    2.2k
    Ak ga je neko od igraca nazvao majmunom, onda je to zaista sramota, ali ak je neko od navijaca, onda mislim da po tom pitanju nismo previse razliciti.
  • nemapredaje
    1.9k


    Igrač, al naravno iz Hajduka su demantirali i kažu da su to gluposti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.