• Infinity
    15.2k
    Daleko je Makedonija od Srbije. Srbi imaju vjerojatno najjacu ekipu od raspada Juge. Ja se uopce ne bih iznenadio da oni u Kataru odu jako daleko. Cesto su oni imali dobre igrace s luzerskim mentalitetom, al Piksi je od tih igraca stvorio ekipu. Jesu tanki prema nazad, al prema naprijed mogu svakoga pregaziti.

    Makedonija je dobra ekipa koju je Italija silovala 90 minuta, ali im nije uspjela dati gol. Mozemo reci da se mogu provuci protiv Portugala ako su i protiv Italije, mada im dajem jako male sanse. Oni da su izbacili nekog kao sto je Kosovo imali bi vece sanse nego sad nakon izbacivanja Italije. Portugal ce ih shvatiti jako ozbiljno i opsjedat ce im gol 90 minuta. Vjerujem da bi moglo biti nervoze vec nakon pola sata ako bude 0-0, jer ce ovima Italija prolaziti kroz glavu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Makedonci su se ispraznili jučer. Idu Portugalu koji će ih ozbiljno shvatiti, a za razliku od Talijana imaju dosta igrača koji na individualnu klasu mogu otključat bunker Makedonaca. Prognoziram pobjedu Portugala s najmanje tri razlike.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Srbi se mogu samo osramotit u kataru,takvi su
  • superhik
    10.3k
    Srbima fali homogenost ili kako se još zna reći popularnim rječnikom: nisu ekipa
  • Infinity
    15.2k
    Srbi danas imaju to sto nisu valjda nikad imali, oni su danas ekipa i zato mislim da mogu daleko. Imali su taj neki luzerski mentalitet koji je Piksi isprao i mislim da im opet neka sitnica moze poremetiti red i dovesti ih do debakla, ali mislim da je veca sansa da ce napraviti uspjeh.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Srbi (navijači) su uvjereni da mogu do polufinala, misle da su odjednom postali velesila, a brzo zaboravljaju da je ista ova ekipa izgubila doma od Škotske. Predviđam im ispadanje u skupini na SP.
  • Infinity
    15.2k
    Grupe jos nisu izvucene? To ce dosta odrediti, a ja ovako prije zdrijeba mislim da je veca sansa da dodju u polufinale nego da ispadnu u grupi. Gledao sam ih par utakmica i izgledaju jako dobro. Bili su bolji od Portugala u obje utakmice. Od dolaska Piksija na klupu postali su prava ekipa i daleko su od ekipe koja je izgubila od Skotske.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Prognoziram pobjedu Portugala s najmanje tri razlike.Mr Anderson

    U nogometu je sve moguće pa neću napisati da nema šanse, ali sumnjam da će biti baš tako lako. Makedonci su već ostvarili puno više i mogu samo dobiti. Portugal bi sa ispadanjem doživio epsku blamažu i veliki je pritisak na njima. Osim toga se Makedoniji vraća Elmas koji će se pobrinuti za to da nisu stalno pod pritiskom.

    Naravno da i ja prognoziram pobjedu Portugala, ali sumnjam da će biti neko razbijanje ili da će biti lako.
  • Krizy
    35.9k
    Zasad su direktan plasman na SP osigurali:

    UEFA (Europe): Njemačka, Francuska, Engleska, Španjolska, Belgija, Nizozemska, Hrvatska, Srbija, Švicarska, Danska, Portugal i Poljska.

    Play-off:
    Škotska/Ukrajina - Wales
    (Pobjednik ide na SP)


    CONMEBOL (South America): Brazil, Argentina, Urugvaj i Ekvador.


    CAF (Africa): Kamerun, Gana, Senegal, Maroko i Tunis.


    AFC (Asia): Katar, Južna Koreja, Japan, Iran i Saudijska Arabija

    Play-Off:
    Australija - UAE
    (Pobjednik ide u interkontinentalne kvalifikacije)


    CONCACAF (North and Central America and Caribbean): Kanada, Meksiko i SAD


    OFC (Oceania):

    Play-off:

    Solomonski Otoci - Novi Zeland
    (Pobjednik ide u interkontinentalne kvalifikacije)


    Četiri momčadi iz četiri konfederacije borit će se za 2 mjesta na SP-u a ždrijeb skupina SP-a će biti prije nego se saznaju te 2 momčadi.
    AFC - CONMEBOL
    CONCACAF - OFC


    AFC - Australija / UAE
    CONMEBOL - Peru

    CONCACAF - Kostarika
    OFC - Novi Zeland
  • miro
    3.1k
    Ristovski kriv za gol....šteta, iz ničeg
  • Nousername
    613
    Jedan od losijih na terenu nazalost
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kasni u otvaranjima od početka i sad ovo...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Za sada Portugal dominira i ima rezultat. Razlika u momčadima se jasno vidi. Nadajmo se dobro po Rileta i Kapetana. :up:
  • Nousername
    613
    Pobjeda bi im svakako jako puna podigla samopouzdanje
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ristovski je grozan večeras, najlošiji na terenu.
    Realno, ja bi ga vadio van...

    Portugal je meni osobno valjda najodvratnija repka na svijetu, toliko iritantnih njuški, ciganjenje na terenu, bacanje na svaki kontakt, dok su istovremeno poprilično prljavi i udaraju "ispod pojasa"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.