• Jaro
    5.9k
    ovo sam vidio uzivo i j€&@ novinaru sve po spisku. Al Bobanov sok na pitanje je vrh - blizu da veli supku da laze.
  • Sajla
    3.8k

    "tri kapetana ne naših najvećih klubova, nego hrvatske nogometne reprezentacije" - kad su to Buljan i Gudelj bili kapetani reprezentacije Hrvatske? i zašto su onda na plakatima u fotošopiranim "bilim" dresovima s kojih je obrisana petokraka, zašto je samo Zvone u dresu reprezentacije, zašto i on nije u klupskom dresu?
    i onda još izmišljotina o izjavi Bobanovog starog o Zvoni u hajduku! zašto to niste snimili? jer se nije dogodilo! pa ti ljudi su toliko skloni izvrtanju povijesti, mitomaniji i laganju da im ne možeš vjerovati kad ti kažu koliko je sati...
  • Captain America
    14.6k
    Za ovakve proljeve Zona ima prigodno nazvanu temu :vomit:
  • Fanboy
    2.2k
    Čovjeka kaže sam pred svim kamerama da je od samog rođenja dinamovac i opet manipuliraju i lažu. Izmišljaju razne faktografe da bi cenzurirali neistomišljenike, pa za ovo bi im trebalo udariti kaznu i svaki tako napisan članak. Sramota, al dobro izuzev par novinara sve su aktivisti, što politički, što ideološki i teški manipulatori.
    Bitno da "kmeče" o novinarskim slobodama kad im netko nešto prigovori, a svaka sloboda ima cijenu i odgovornost, pa tako i onda izvještavanja i laganja.

    Za par godina će biti, Dani Olmo je želio u Hajduk međutim zalutao iz Španjolske do Hrvatske i slučajno otišao u Dinamo. Nikad nije ostvario svoj san...
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Je, ali prosjecni gutac novinarske balege nece vidjet video Bobana, demantij nece izac, u clanku ce pisat nasalio se Boksic, a 90% ce procitat naslov i sirit ta govna dalje. Nije dovoljno sto nas jebu na dnevnoj bazi sad nam i legende diraju. Klub se mora sto prije ubacit u medijsku masineriju inace ce cili svit bit bili.
  • miro
    3.3k
    Ovo kaje Bokšić reko je bila očita zajebancija
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Tolic gol u 2. kolu Nike lige protiv Banske Bystrice za 1:1 doma.
  • og1986
    2.9k
    Lokalni smo klub pa nas veseli kada nam igrač ostvari veliki transfer u velikana. :vomit:
  • Efes Pilsen
    7.1k


    Tolic 1:15 - barem puca
  • Droljo
    5.6k
    + Janković isti igrač kao Lovrić. Jednodimenzionalni. Ok, nisam ja neki stručnjak al baš mi ispada takav tip. Izvlačenje na desnu šut.
    Sad dok sam pisao ovu zadnju rečenicu skužim da sam skoro i oršića opisao, ali on je ipak neka druga dimenzija...
  • kajsitilud
    244
    Jankovic je igracina i pol. Ima strasan udarac, jako je aktivan i trci ko navijen, dobar dribling ima (jucer je bas Ljubo komentiro u stilu Perisica se na lijevo izbacio biciklom) i cesto izmijenjuje pozicije s lijevim krilom.

    Oke, mozda uzima malo puno suteva, al bi reko da je to malo sad na krilima par golcina koje je dao i totalne dominacije nad Istrom. Sumnjam da ce se u nekoj vaznoj i napetoj tekmi izvlacit po 5-6 puta na sut koji nije cist.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Janković je igrač razine rijeke ili nekog poljskog prvoligaša u kojeg će sw možda prodet jednog dana.

    Nema ništa specijalno u njemu. Samo prosjek. Nadam sw samo da ce ga rijeka prodat bar za milju pa da i mi dobijemo 500k jednom .

    Kad će te jednom shvatiti da igrač mora rasturiti u nekom drugom hnl klubu da bi mogli reći da je za dinamo. Ili bar imati nešto posebno ko sad stojkovic ili prije kacavenda. Nakon što pogledaš ekog igrača tri puta već vidiš dal ima ono nešto. Zašto biscan čeka marina? Jer je davno pokazao da ima ono nešto ali negdj3 je zapelo. I vjerojatno se nada da će on izvuc to iz njega
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kad smo kod marina. Razmisljao sam danas bas o njemu. On ili 1) ima nekih privatnih problema, tipa nemre pojebati svaku curu ili mu ona koju hoce ne da, mozda je i prikriveni gay ( nikad se ne zna ) pa ga to muci. 2) umislio si je da je potez igrac i da rjesava tekmu svojom elegancijom, ne znam kako da objasnim, stilom me podsjeca na raketu koji je takoder spor. Ali raketa ima srce. Ja bi stvarno volio da proigra i ispuni potencijal ali mora dobro razmisliti kako ce iskoristiti ovu sezonu. Ako ne, ne vidim kako ce (p)ostati profesionalni nogometas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.