• Zagi
    5.2k
    Valjda leak dolazio od onog tko mu je dao info, on ju samo prenosi.
  • deda
    28.1k
    Mozda su pukle cijevi pa na taj "leak" misli :cool:
  • Nino Bule
    11.6k
    ima puno vise krivih koraka nego prije, i za taj ljecnicki je rekao da je gotov a na kraju sky rekao da je na pripremama s leipzeigom a prije toga sam vec po redditu švabe da pisu da ide na pripreme da nema smisla objava. Uglavnom pogorso se naspram ovog zimskog kad su mu sve informacije bile tocne.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Počeo je ljudima opasno ići na k* s tim svojim informiranjem svakih 20 minuta o svakom koraku u pregovorima. Sve više otrovnih strelica leti prema njemu i vjerujem da će sve više promašivat jer će se pazit da manje cure konkretne info
  • Fanboy
    2.2k
    Koja je poanta tih objava ? MIsliš što konkretno on ima od toga, popularnost, lajkove, ??
    Znam da živimo u tehnološko doba, svi se trude doći do informacija prije i što ranije objaviti, no većinom službena objava nakon postignutog dogovora je jako brza, ovo mi je kao u djece koja traže pažnju, pa zivkaju okolo da dobiju prvi informaciju.
    Na kraju nekad pogode, nekad ne.
  • Mlađi referent
    10.7k


    To ga je napravilo multimilionerom, kako misliš kaj on ima od toga?
  • Lynx17
    2.6k
    Koja je poanta tih objava ? MIsliš što konkretno on ima od toga, popularnost, lajkove, ??
    Znam da živimo u tehnološko doba, svi se trude doći do informacija prije i što ranije objaviti, no većinom službena objava nakon postignutog dogovora je jako brza, ovo mi je kao u djece koja traže pažnju, pa zivkaju okolo da dobiju prvi informaciju.
    Na kraju nekad pogode, nekad ne.
    Fanboy

    Sad ce ispast da je Fabrizio isto kao i Mad_Dog239*TRANSFER-Exxpert69 na twitteru.

    Pa nije on dosao tamo gdje je bezveze. Malo realnost nebi skodilo.
  • Captain America
    14k
    MIsliš što konkretno on ima od togaFanboy

    Što Woj i Shams imaju od toga? Zovu te na razna gostovanja svako malo, svaka televizija bi te za analitičara...
  • Fanboy
    2.2k


    Znam da zarađuje kao sportski novinar, na kraju u suradnji sa brojnim poznatim novinarskim/ tv kućama, ima svoje razne kanale, čak i sponzorske ugovore, intervjue sa igračima/menažderima. Razumijem da je to stvar prestiža, kredibiliteta i popularnosti te da na tome grade reputaciju što je danas jako bitno kada dominiraju soc. mreže.
    Vjerojatno je u meni stvar jer manje pratim informacije na takav način, a to danas je izgleda način na koji se stvara ime i zarađuje lova. Ja se nekak držim objave kluba i službene informacije, pa mi je zato neobično.
  • Lynx17
    2.6k
    Ja se nekak držim objave kluba i službene informacije, pa mi je zato neobično.Fanboy


    Imas i pravo no to. Mozda je to i najbolji nacin, bez ti stresova "hoce/nece."

    Medutim, u danasnji svijet to je kao da cekas na postu za pozivnica za nakon svadbenog rucka a da nisi niti znao da su mladenci bili zaruceni.
  • Lynx17
    2.6k
    U vezi Brozovica i njegova glava, od bivsi suigrac Borja Valero:

  • Krizy
    36.5k
    Ademi gol i asistencija za Beijing
  • plavi67
    920
    Nema više čovjek snage...šteta.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Čačke u kombinacijama za klupu Sarajeva
  • Droljo
    5.1k
    Čačke u kombinacijama za klupu SarajevaImamo Dinamo

    Bolje da si ga uzmu za repku. Digao bi ih on.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.