• vjeko1701
    5.9k
    Dinamo bi se trebao trgati da njega integrira u svoj sustav...mada pretpostavljam da je debelo preskup.
  • Patak
    2.2k
    Baš sam to mislio napisati. Takav čovjek u sustavu Dinama bi zlata vrijedio, a još je iz Zagreba.
  • Draž
    1.1k
    Profesor na faksu, predavač na HNS akademiji, privatno trenira desetke sportaša... Niti ima potrebu niti vremena raditi u Dinamu.
    Ali Dinamo već ima nekoliko kondicijskih trenera sa KIF-a koji dijele istu doktrinu kao i VV.
  • BBBaranja
    1.9k
    Cuo sam od frendova koji idu na taj fax da Luka za svaku sitnicu zove tog svog privatnog trenera..
    Značajni mu je od ovih u klubu.
  • Draž
    1.1k
    da Luka za svaku sitnicu zove tog svog privatnog trenera..BBBaranja
    To i je poanta njihovog odnosa i na kraju krajeva Lukinog uspjeha. Luka mu par puta na dan šalje svoje "stanje", rezultate mjerenja na treninzima i slično. Onda mu VV kreira opterećenja za taj ili idući dan da korigira ono što po njemu ne rade dovoljno na treninzima.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Tim više kaj se priča su Ancelottijevi treninzi dosta lagani. :grin:
  • Krizy
    36.3k
    Modrić i službeno produžio ugovor
  • Papastrumf
    9.8k

    Izgleda da @xyz nije uspio doći do Modrića pa da mu objasni da treba prihvatiti ponudu Saudijaca ako ima imalo pameti u glavi.
  • xyz
    840


    :)

    Ovo će mu biti izgubljena sezona ako ne dovedu Mbappea...
  • mokoxax468
    372
    Tako je, baš izgubljena sezona, puno bolje je da igra u SA ligi, tamo bi se sigurno osjećao ispunjeno...
  • og1986
    2.9k
    Izgubio je sezonu igrajući za Real Madrid u jednom od najvećih klubova u povijesti nogometa gdje će biti kapetan.

    Aj da sam i to čuo.
  • Oluja
    3.7k
    siguran sam da je potpisao ugovor po kojemu ce on placati Realu da igra za njih neka nebitna natjecanja kao sto su La liga i Liga prvaka, bas sluti na izgubljenu sezonu
  • Fanboy
    2.2k
    Taj Vučetić vam je sam priznao da je samo mali kotačić u slagalici, da je kondicijski trener Madrida vrhunski iako ga još nije upoznao(Pintus), da su tu njihovi fizioterapeuti, doktori i hrpa drugog osoblja, genetika i najvažnije predanost sportaša radu. Nije baš da ga Luka zove svaki čas, dva puta tjedno i to mu je bitno da odradi barem 75% dogovorenog...

    Danas se trend pomaknuo do te mjere da su svi dobitnici za najboljeg igrača zadnjih 7 do 8 godina preko 30-ak godina. Pogledajte tenis, košarku, rukomet...
    Šta je nekad bilo 30 sad je već blizu 40 oj, malo manje.
    Gvardiol uz Božju pomoć da ga zaobiđu ozlijede može igrati do 40+, igrao je Maldini, a nije imao takva medicinska, preventivna i kondicijske uvijete kao danas.
  • Draž
    1.1k
    Nije baš da ga Luka zove svaki čas, dva puta tjedno i to mu je bitno da odradi barem 75% dogovorenog...Fanboy
    Kako je nam Vučetić prezentirao (na KIF-u sam na nogometu), on je sa Modrićem (i ostalima s kojima radi) na svakodnevnoj komunikaciji na Whatsappu. Čak nam je i pokazivao neke njegove poruke i upute koje mu šalje. Od toga kako je spavao prethodnu noć, koliko mu je bio težak trening, rezultate testiranja i sl.
  • Fanboy
    2.2k

    Dobro, to je malo samopromocija, dao je jedan intervju pred Sp gdje prizna da se čuje dva do tri puta. Da nije glavni faktor jer ipak igrača moraš uživo pratiti, ispravljati kod eventualnih grešaka i slično.
    Po meni je ključ bio dolazak našeg Mihića u Real, drastično su smanjili broj ozlijede, a mnogi igrači od recimo Benzeme koji je u 35oj odigrao sezonu karijere do Modrića u 38 koji trči dva produžetka za redom punim gasom.

    Pogledaj recimo Broza, stoje tu razni treneri, fizioterapeuti, doktori, nutricionisti...No, dobar dio je genetika da imaš igrača koji živi neurednim životom, a trči u prosjeku 12,5 km u talijanskoj ligi te oko 15 na reprezentativnim natjecanjima. S tim da je trčanje samo po sebi napor, a ovdje su sprintevi, uklizavanja, padovi, povlačenja i što sve ne, a utječe na kondiciju.

    U svakom slučaju bio naš Mihić, Vučetić, genetika ili najvjerojatnije kombinacija svega toga je definitivno velika pohvala našoj struci da ne samo da smo u vrhu, već i da vodimo u nekim medicinskim sportskim trendovima. Možda se jednog dana i ovdje na forumu budemo ponosili sa svjetski priznatim stručnjacima u sportskoj medicini i pripremi :)))
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.