• Ludovic IX
    5.5k
    Broz ako ode u naboljim godinama u Saudiju, onda stvarno nije čist u glavi. ajde kad odeš sa 35 godina ali sa nepunih 31 i plučima maratonca, ne bi mi bilo jasno.
  • SAS1987
    13.5k
    onda stvarno nije čist u glaviLudovic IX

    ... :lol:
  • Klenx
    4.1k
    Imamo li kakav postotak od Broza?
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Da, pricao je policajac nedavno. Ne mogu se sjetiti, ali cini mi se da je 10%
  • Eduardo
    17.6k
    Broz će izgleda stvarno završiti u Saudijskoj Arabiji. Šteta što će najbolje godine potrošiti daleko od najboljih klupskih natjecanja. Sumnjam da će ga Inter uspjeti nadomjestiti igračima koji se spominju. Također, nije ovo ponuda kojoj PSG, Barca, Newcastle ili United ne bi mogli financijski konkurirati, a imao bi svoje mjesto u svakoj od tih momčadi. Čudno mi je da ga nitko osim Barce nije zapravo niti pokušao ugrabiti.

  • xyz
    840
    Ne vidim nikakav problem u tome da ide igrati u SA za nekoliko puta veću plaću nego što može dobiti u Europi. Meni je Modrićevo odbijanje ponude iz SA idiotski potez.
  • deda
    28k
    Zašto bi nekog zvao idiotom zbog toga, pa nije apsolutno sve u lovi, inače bi svi živjeli u S. Arabiji.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Meni je Modrićevo odbijanje ponude iz SA idiotski potexyz

    S jedne strane, s druge on ima već sad 37 godina i ako se ne varam po sezoni dobiva 20 milijuna eura + tko zna šta još. Realno moraš baš imati volju odbiti takve ugovore ali on je u Realu namirio 40 budućih unuka i njihovih unuka ako ne i više, a vjerojatno mu se i ne ide već će se zadržati u Realu i na nekim funkcijama, obitelj je tu itd., nije da mu fali novca.
  • xyz
    840
    I CR i Benzema i mnogi drugi isto imaju obitelj i osigurali su ih s financijske strane pa su svejedno otišli u SA. Ako imaš opciju da u suton karijere odeš negdje igrati u lakšem ritmu i za novce koje realno nijedan nogometaš ne bi trebao zarađivati, onda tamo treba otići.

    P.S.
    Pošto tamo Jozak visoko kotira mogao bi i ove naše otpisane odvesti za neku primjerenu odštetu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sta reci, nisu svi isti.
  • NitkoBitan
    12.3k
    To im je zadnji vlak za pokupit vece pare. Da se razumijemo ne igraju oni ni u sadasnjim klubovima iz neke ljubavi i za dz... Da sam na njihovom mjestu dobar dio te nerealne sume novaca zaradenih u SA bih ulozio u nogometnu infrastrukturu u Hrvatskoj. Modric nam je duzan jedno obecanje pa ako ga vec nemre ispunit nek nam ubaci malo soldi za novi stadion :joke:
  • Droljo
    5k
    Pa to. Nek odigra godinu dana nama za stadion. Love ionako ima dost.
    Luka vrime je
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Badelj navodno u Australiju (Melbourne Victory) :sad:
  • Eduardo
    17.6k
    Soudani zabio svoj prvi gol u dresu Maribora.
    00:45

    BTW, Marko Kolar novi je igrač Maribora. Prošao je školu Dinama, ali nikada nije zaigrao za prvu momčad.



    imwqroconn436g4l.jpg
  • Captain America
    13.9k

    Kova i Gvardiol zajedno :love: A i lova koja bi nama mogla kapnut nije loša.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.