• Crusades1986
    9.8k
    Ovo mu je liga i klub po mjeri... sumnjam da bi se i u Mariboru ili Olimpiji nametnuo
  • Keyser Soze
    8.1k
    Umirovio se Fatos
  • Droljo
    5.1k
    Vječna mu slava i hvala.
    Taj je prošao dinama kao nitko
  • Keyser Soze
    8.1k
    Vječna mu slava i hvala.Droljo

    Pod umirovio mislim na prestanak nogometne karijere, ne prestanak života :sweat:
  • Droljo
    5.1k
    Pa zajebancija frende
  • Mr Blue
    3.4k
    Gol na Santiago Bernabeu mu nitko ne može oduzeti...

  • Keyser Soze
    8.1k
    Od svih golova mislim da mu je ovaj highlight karijere kao i Tomečaku. Naš prvi gol u LP te sezone od njih 3
  • Mali dioničar
    14.2k
    Uz sav respekt Soudaniju, ne možemo misliti sad da će 35-godišnjak odigrati sezonu života i da će biti najbolji igrač Maribora.BornaPŽ1986

    Ne znam odakle rezon da u doba kad Djoković sa 36 godina osvaja Grand slamove, a Modrić medalje na svjetskim prvenstvima i igra za Real, za jednog ozbiljnog sportaša 35godišnjaka (ide mu u prilog post i izbjegavanje alkohola) bi trebao biti problem slovenska liga.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nije mi bas za usporediti taj sport i Noleta sa formom u nogometu i Soudanijem. Covjek je nakon Dinama zavrsio kratko u Engleskoj, Grcka, Bliski Istok. Sve mi to govori da je vise isao na financijsku zbrinjenost a i statistika mu govori puno. Modric je prica za sebe, ne mozemo ga tu bas usporedjivati sa Soudanijem. Ne bi mu trebala biti problem slovenska liga ali nije to sad neka znj liga opet, hocu reci da je ok kao rotacijsko pojacanje i eventualno ako ga bas krene super ali ocekivati sad nesto spektakularno ne znam bas. Iako je bilo primjera vec da su neki stariji tamo bili prvi strijelci lige ali vidjet cemo.
  • Olmic
    2.7k
    Kazu novinari da bi ademi mogao u tursku kod Bjelice na posudbu. Ako ode posrao se po svima
  • Mališan
    1.7k
    Ako ode posrao se po svimaOlmic

    Ne laprdaj. Čovjek je otišo jer je počeo padati fizički i nije htio biti teret, sto put ispričana priča. I sad ak ode iz nebitne Kine u nevažnu Tursku se posrao po svima?
  • Oluja
    3.7k
    Zasto bi se tim potezom posrao po svima? Ja nemam nikakve insajderske informacije ali koliko mi je poznato iz onoga sto je kolalo po medijima i ovdje na Zoni Ademi je otisao iz Dinama jer je osjetio da vise ne moze dati ono sto smatra da bi trebao i da ne zeli biti teret momcadi. Ja to postujem i cijenim i uopce me nije briga koliko ce dati kod nekog drugog tko mu je cisti posao bez emocija.
  • Sajla
    3.5k
    ici59fjp9pj5leo1.png


    ako ima priliku za istu ili bolju lovu biti bliže kući, neka dođe u Tursku, dapače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.