• Eduardo
    17.2k
    Moro napokon uhvatio kontinuitet u Bologni. Danas je protiv Udinesea upisao četvrti start u nizu u početnih XI i postigao prvi gol.
    Attachment
    Bologna 2 0 Udinese Nikola Moro 12 (480p) (5M)
  • Eduardo
    17.2k
    Moro dodao i asistenciju u 3:0 pobjedi Bologne.

    Oršić kreće s klupe na gostovanju kod West Hama.
  • Droljo
    4.8k
    75. minuta, West ham - Southampton 1-0. Oršić na klupi. 4 izmjene je napravio (u dva navrata) ali orša još na klupi.... Pa kud si išao u pičku materinu mislave?
  • Kaiser
    37
    Sportske jutros potpaljuju vatru kak je Vrsaljko objavio na instagramo forku sa pitpisa prvog ugovora. A ak sam skuzio to je jucer bilo na clanku sa Loncarevicem pa su izvukli iz arhive snimku gdje su lovren, antolic, sime i jos par njih. Pa je covjek samo napravio screenshoot , a novinari sad kad se zatvorio rok za transfere kure da mozda najvljuje povratak u hnl..Ali
  • Rex Ramae
    2.3k
    Zar on nije nedavno objavio da je završio igračku karijeru i da će biti agent !?
  • plavi67
    920
    baš sam jučer gledao malo southampton i nevjerujem kakva je to ekipa ,strašno ko ima prednost pred Oršom. e neki crnac 2 metra, lopta se odbija od njega ,nemre ju štopat, jedino kaj zna je naravno skočit haha. onda neki isto crnac na boku nemre dodat loptu, ubacit, uzas.. koja ekipa pa kud si išao fakat, dajte ljudi dragi ubuduće gledajte i momčad i trenera ,a ne samo ime kluba i ligu...
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Onaj u napadu je onuachu iz genka sto je igrao protiv nas, za tog na boku vjerojatno mislis na sulemanu kojeg su doveli nakon Orse iz rennesa, lik koliko sam vidio ima samo brzinu i to je to, ukratko krs od ekipe pod vodstvom jos gorih trenera
  • maddaddam
    2.9k
    Selles je objasnio nakon utakmice da dvojica igrača imaju prednost na lijevom krilu ispred Oršića, a da ga ne vidi kao desno krilo.

    Citaj Bruno, citaj... Rusio Chelsea, WH, Tottenham, ali je tek treci izbor na lijevom krilu kluba sa samog dna PL.
  • dZg1986
    384
    Nevjerojatno kakav klaun od trenera, a i sam klub.. Stvarno ne znam gdje je pamet Orsicu bila, razumijem da zelis probati u najjacoj ligi svijeta, ali radi Southamptona se stvarno nije isplatilo.. Malo sam citao komentare po twitteru i izgleda da su ovi koji igraju ne samo ispred Orsica vec i nekih drugih "pojacanja" Southamptona iz zimskog roka ljubimci Sellesa.
  • LovroZG
    1.3k
    Gdje je pamet Oršiću bila? Dajte ljudi, neki imaju ambicije, životne ciljeve, neostvarene snove - nije sve baš tak jednostavano.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Zajebo se i to je to. On je tam otišao kao igrač čijim je golom njegova repka osvojila broncu na sp. Po svemu što se pričalo prije, doveden je kao neki mesija koji će ih spasiti i što se dogodi. Southampton prodje u kupu, dobije u prvenstvu i više im ne treba mesija. Trener da par minuta orsi koji treba vrijeme da udjw u formu, to vrijeme ne dobije, igrači ga bojkotiraju i kad igra i sad igra sa klincima za drugi momčad.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Netko na temi kupa spomenuo gavranovica - zadnji gol 30.10.22.

    Od tad 7 tekmi bez učinka i 7 koje nije igrao. 5 zbog ozljede, a sad klupa ili tribina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.