• Nino Bule
    11.3k
    Smanjit dozivljaj, najbolje jos da igra ispred drmica i petkovica. Na kraju krajeva imao je 50ak nastupa za dinamo i nije pokazao da je kvaliteta za europski dinamo.
  • Neki tip
    19k
    Andrić je po meni bio odlična treća opcija i nedovoljno dobar za udarnog napadača. Pa ni za prvu rezervu. Osim u razdoblju kad je Petko hvatao zjake na terenu, tad je Andrić vrlo pristojno odradio svoje.

    Momak je bio borben, korektan, pošten prema dresu, poslodavcu i navijačima i zato mi je drag. Lijepim se riječima i oprostio od kluba i Zagreba i to je isto bilo zaista lijepo pročitati. Da su ga voljeli u svlačionici, navodno jesu i to jako, to je također veliki plus.

    Međutim, Andrić je kad se podvuče crta ipak samo prolaznik u Dinamu, iza kojeg ne ostaje mrlja, ali ni neki vidljiv, važan i veliki igrački trag. Ljudski izgleda jest.

    Hvala na učinjenom, sretno dalje i to je sve.
  • The Undertaker
    3.9k
    Jebi ga, nije lako igrat u Dinamu. Bravo za Komnena. Sve najbolje dalje u karijeri.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Komnen odmah danas dva gola za Clermont. Igrao prvo poluvrijeme.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Robert Murić zabio za Konyu na gostovanju kod Bate Borisova. I on i Pavičić su ušli sa klupe.

    Zanimljivo je da tamo Murić igra sa Cekicijem.
    Kad se samo sjetim hvalospjeva na račun trojca Murić, Brodić, Cekici dok su još bili u juniorima.
    Ja sam tada mislio da će u najmanju ruku svi imati karijere ranga nekog Vlaovića, Cvitanovica ili tako nešto. Oni svi ispali flopovi.
  • nemapredaje
    1.9k
    Jučer mi pao Leonard Mesarić na pamet. Jel zna netko kaj je s tim čovjekom?
  • Mali dioničar
    14k
    Jučer mi pao Leonard Mesarić na pamet. Jel zna netko kaj je s tim čovjekom?nemapredaje

    Bio trener u Rudešu prošle godine u ovo vrijeme. Znam da se želi baviti trenerskim poslom. Rekao bih da nije našao projekt s kojim bi se apsolutno saživio, a svi znamo da je osebujan u pozitivnom smislu pa se dosta stvari treba poklopiti da se negdje nadje.
  • jp23
    2.2k
    Mislim da je u mirovini nakon što je igrao za Rudeš, i imao pauze između sezona sa Rudešom.

    Edit: preduhitrio me kolega sa puno više informacija
  • Mali dioničar
    14k
    Ivan Prelec je sa pomoćnikom Damirom Grlićem lijepo startao u novo natjecanje s Vejleom u drugom stupnju natjecanja u Danakoj. Cilj kluba je povratak u najbiši stupanj natjecanja.

    Prvo kolo novog prvenstva i pobjeda u gostima kod Helsingora 6:0. U natjecanju sudjeluje 12 klubova. Sustav je isti kao i u najboljoj danskoj ligi - dvokružno pa prvih 6 u play off za naslov, a drugih 6 u play off za ostanak.
  • Beowulf112
    301
    Saranic asistirao u pobjedi brava 1:0
  • SAS1987
    13.2k
    Upravo vidio na ig pogodak Angelo Henriqueza iz 2016 protiv Moldea i kad razmisljam mislim da od kada pratim Dinamo nisam vidio igraca koji je dozivio takav pad u karieri.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Morales je isto propo nakon potresa u Cileu. Sunarodnjaci.. Kad se sjetim Moralesove bombe Sparti, mamma mia..
  • Nousername
    610
    za napadaca je jedna od bitnijh stvari da ima samopouzdanja.On je to samopouzdanje izgubio i nazalost ga nikad nije vratio.A sjecam se da je pri odlasku iz Dinama taman krenio vracat formu i zabio je neke bitne golove u zadnjim minutama tekme kao onaj protiv Skenderbeua.Steta samo sto su ga prodali par dana nakon tog
  • SAS1987
    13.2k
    MoralesEfes Pilsen

    Dobar je bio Morales ali meni nije bio niti približno toliko dobar / moderan igrac ko Angelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.