• Mališan
    1.7k
    Screenshot_20210830_201703_com.facebook.katana(92K)hp457

    Dino Kresinger :heart:
  • Eduardo
    17.6k
    Od svih spominjanih klubova pa čak i onih koji su ozbiljni europski takmaci lik ode u Torino?

  • Krizy
    36.2k
    Mogli bi Brekalo, Pjaca i Rog ispasti u drugu ligu. Ima ovih par lošijih klubova al vjerujem da će biti među zadnjih 5-6..
  • marcio amoroso
    32.4k
    Torino? Wtf? Čovjek iz kluba koji je maksimalno stabilan i igra ligu prvaka ide u italijanskog davljenika koji po riječima njihovog trenera nema za kifle :monkey:
  • deda
    28k
    Na putu prema dole ... :down:
  • Eduardo
    17.6k
    Zakotrljala se priča o Olmiću u Barci... kreću po njega zadnji dan prijelaznog roka...

  • Nino Bule
    11.5k
    Nema barca para za njega, nista od toga
  • deda
    28k
    Osobno mi je Brekalo najveće razočaranje zadnjih nekoliko godina. Puno više sam očekivao
  • Dudu
    2.6k
    Brekalova najveća greška je forsirani odlazak iz Dinama, ni dan danas mi nije jasno zašto mu se žurilo, otvaralo mu se mjesto startera.
  • deda
    28k
    Apsolutno se slažem. Da li je zato zapeo u razvoju ne možemo znati, ali da je zapeo, je.
  • Papastrumf
    9.8k
    Mislim da mu je stari odigrao veliku ulogu tu.
    Jbg, potpisao je ugovor na 1.2 mil € godisnje. Mozemo mi pricati iz ove perspektive, ali nije lako to odbiti kad imas 18 godina.
  • Eduardo
    17.6k
    Postao je joker igrač, posebice u reprezentaciji. Njegove najbolje partije su kad uđe s klupe. Meni isto nije jasno koji će vrag u Italiji, posebno u Torinu!? Ako je bila iole ozbiljnija ponuda od svih tih klubova koji su se spominjali kako se na kraju došlo do Torina?
  • Dudu
    2.6k
    Ti odlasci nedovršenih igrača na prvu bolju priliku je doslovna preslika onog najčešćeg psihološkog eksperimenta prema kojem testiraju vjerojatnost uspjeha djeteta u kasnijem životu. Ponudiš mu kolačić i kažeš evo kolačić, možeš ga pojesti odmah ili sačekati 10 minuta, ako sačekaš dobit ćeš dva kolačića.

    Očito da ima nešto u tome, s malo starijom djecom i njihovim roditeljima :grin:
  • Baneki
    726
    U tih 10 minuta se možeš i ozlijediti i onda ništa od kolačića.
  • deda
    28k
    U tih 10 minuta se možeš i ozlijediti i onda ništa od kolačića.Baneki

    :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.