• deda
    27.5k
    Davno sam ja rekao da je Dinamo prerastao te spike. Ne trebaju nama igrači na kraju karijere koji igraju u slabijem klubu od Dinama uz to. Nismo mi Kustošija.
  • Infinity
    15.2k
    Sad bi mi trebali plakati za nekim tko je zadnjih devet godina igrao za super uspjesni Lokomotiv? Imao je kad da se vrati. Eto menadzer mu s 31 nije mogao srediti transfer u Dinamo. Nije Dinamo Real pa da se ne moze pricati, a i s Realom se prica kad doneses kvalitetnu robu.
  • SAS1987
    13.3k
    zadnjih devet godina igrao za super uspjesni LokomotivInfinity

    Baš to, još bi ga nekako shvatio da igra za neki top klub ili u neki ugodni državi poput Španjolske ili Italije ali on igra u Rusiji za Lokomotiv koji je do prošle godine kada su osvojili naslov bio prosječan ruski klub.

    9ebf9083fc5debe44339ef6283a79691.png
  • Kwedi
    3.8k


    1:50 sjajan gol Božića
  • Krizy
    35.3k
    Mario Mandžukić rođen je 21.5.1986. u Slavonskom Brodu. Od 1997. do 2003. godine igrao je za NK Marsoniju. Sljedeće godine, igrao je u gradskom niželigašu Željezničaru, a nakon toga, ponovno je jednu sezonu 2004./05. odigrao za Marsoniju. U lipnju 2005. prešao je u NK Zagreb.

    U dresu Zagreba, na Dvoranskom prvenstvu HNL, u sezoni 2005./06., izabran je za najboljeg igrača prvenstva, a na istom natjecanju u sezoni 2006./07., bio je najbolji strijelac. Nakon dugih pregovora, prešao je u Dinamo početkom srpnja 2007. godine.

    Odigrao je više odličnih utakmica u dresu Dinama, a posebno se istaknuo protiv Ajaxa u Amsterdamu, 4. listopada, kada je postigao dva pogotka i bio zaslužan za jedanaesterac za još jedan zgoditak. U novinama je sljedećeg dana dobio najvišu moguću ocjenu, 10.

    U sezoni 2008/09., dobio je Žutu majicu Sportskih novosti za najboljeg igrača Prve HNL. Iste godine bio je i najbolji strijelac lige sa 16 pogodaka.

    Kasnije je ostvario odličnu karijeru u Wolfsburgu i Bayernu s kojim je osvojio Ligu prvaka, postigavši pogodak u finalu protiv Borussije iz Dortmunda. Igrao još za Atletico, Juventus i Al Duhail te trenutno za Milan.

    Za Dinamo je odigrao 128 utakmica, postigavši pritom 63 pogotka te osvojio 3 naslova prvaka i 2 kupa.

    Sretan 35. rođendan Mario :party:
    woaq94b7eydrs5nq.jpg
    d2ral1of2qefxyfu.jpeg
  • Eduardo
    17.2k
    Zoran Zekić dobio otkaz u mađarskom Diosgyoru nakon što nije uspio izboriti ostanak u OTP Ligi.
  • jp23
    2.2k
    Amir Rrahmani zabio gol za Napoli protiv bivšeg kluba Verone!
  • Eduardo
    17.2k
    Bilo je zadovoljstvo igrati za Milan. Zahvalan sam klupskoj upravi što mi je pružila priliku, treneru i njegovom stožeru na predanom radu te mojim suigračima koji su ne samo odlični igrači nego i odlična grupa osoba. Sretan sam što smo uspjeli ovaj klub vratiti u Ligu prvaka gdje i pripada i svima u klubu želim samo najbolje u budućnosti”, bile su riječi kojima se Mandžukić na svom instagram profilu oprostio od AC Milana.
  • Kwedi
    3.8k
    https://scsport.ba/kristalnih-11-izabran-idealni-tim-premijer-lige-bih-zakaric-igrac-a-dudic-trener-sezone/


    Sindikat profesionalnih fudbalera u Bosni i Hercegovini u proteklim danima sproveo je glasanje među igračima i trenerima Premijer lige BiH u sklopu tradicionalnog izbora najboljih pojedinaca – „Kristalnih 11“.

    Ukupno 261 pojedinac je glasao. Bitno je istaći da je uvjet bio da najmanje dvadeset pojedinaca iz svakog premijerligaša uzme učešće u glasanju.

    Za najboljeg golmana Premijer lige BiH u sezoni 2020/21 izabran je Vladan Kovačević (116 glasova), prvotimac Fudbalskog kluba Sarajevo. Iza sebe je ostavio prvog pratioca, Bojana Pavlovića (FK Borac – 51 glas).

    Idealnu odbranu prvenstva čine Dino Ćorić (FK Borac – 84 glasa), Enes Alić (FK Mladost – 82 glasa), Hrvoje Miličević (FK Sarajevo – 162 glasa) i Slobodan Jakovljević (HŠK Zrinjski – 131 glas).

    U najbolji vezni red izabrani su Samir Radovac (FK Velež – 165 glasova), Amer Hiroš (FK Mladost – Doboj Kakanj – 140 glasova) i Stojan Vranješ (FK Borac – 108 glasova), a napad je sastavljen od sljedeće trojke, Fanimo (FK Sarajevo – 169 glasova), Nemanja Bilbija (HŠK Zrinjski – 157 glasova) i Goran Zakarić (FK Borac – 151 glas).

    Najbolji trener Premijer lige BiH je Feđa Dudić (FK Velež – 91 glas). Najbolji bh. sudija, Irfan Peljto, ponovo je izabran na prvo mjesto izbora u kategoriji arbitara, a dobio je čak 174 glasa.

    Najbolji mladi igrač Premijer lige BiH, u kategoriji najboljeg igrača do 21 godine, je Andrej Đokanović iz Sarajeva. On je dobio 166 glasova.

    Premijerligaški igrači i treneri izabrali su prvotimca Borca, Gorana Zakarića (62 glasa),za najboljeg igrača ove sezone. Zakarić je iza sebe ostavio Fanima (FK Sarajevo – 47 glasova), Bilbiju (HŠK Zrinjski – 36 glasova) i Samira Radovca (FK Velež – 33 glasa) u ovoj kategoriji.


    11-1024x547.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    Nikola Jurčević u velikom videointervju za gol.hr govori o traumi koju je proživio na klupi Dinama, sukobima i anegdotama sa Zdravkom Mamićem, prisjeća se susreta s najvećim svjetskim trenerima, analizira situaciju u hrvatskoj reprezentaciji pred početak Eura i prognozira finala Europske lige i Lige prvaka…
  • Krizy
    35.3k
    Uz to što je potpisao novi ugovor, Modrić je proglašen najboljim igračem Reala za ovu sezonu.
  • Krizy
    35.3k
    Domagoj Antolić:

    „Stalno sam ih gledao na televiziji i navijao kao da sam na stadionu. Povijesni rezultat su dečki napravili i skidam kapu na svemu. Gle, nije normalno da onako razvališ Tottenham. Ono, gledam i ne vjerujem svojim očima. To su oni trenuci u kojima ćeš uvijek znati što si radio dok je tvoj Dinamo gazio Tottenham“
  • marcio amoroso
    31.9k

    Antola king. Svaki zonin post na instagramu prvi lajka :strong:
  • Eduardo
    17.2k
    Luis Ibanez napustio je Zrinjski iz Mostara.

    Nakon godinu i pol dana boravka u Mostaru, 32-godišnjem lijevom bočnom igraču je ugovor sa Plemićima istekao i isti neće biti produžen.

    Tako je Ibanez postao slobodan igrač i on će potražiti novi klub u kojem će nastaviti karijeru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.