• xavier
    11.1k
    Da, to je brojka s Wikipedije, a oni broje samo ligaške nastupe i golove.
  • Krizy
    35.1k
    Sa Dinamove službene stranice sam preuzeo podatke, evo ispravio sam broj nastupa i golova. :up:
  • Carrasco
    4k
    Sosa ubija. Dvije asistencije protiv Schalkea, tek je 40.minuta.
  • Dudu
    2.6k
    Halil zabio gol za Birmingham :gasp:
  • Dudu
    2.6k
    Legenda Sammir odlučio objesiti kopačke o klin. Čovjek koji je obilježio jednu eru.

    Live long and prosper :victory:
  • deda
    27.4k
    Nemaju svi isti rok trajanja. Haha.
  • Krizy
    35.1k
    Hrvoje Čale rođen je 4.3.1985. u Zagrebu. Nogomet je počeo trenirati s devet godina Dinamovoj omladinskoj školi. U seniorski nogomet zakoračio je 2004. godine kada je zaigrao u početnih jedanaest u ligaškom dvoboju protiv Zagreba. Igrao je na poziciji lijevog bočnog, a s Dinamom je osvojio tri prvenstva, tri kupa i jedan superkup.

    Za Dinamo je odigrao 111 utakmica i postigao 3 gola. Čale je odigrao i pet utakmica za reprezentaciju Hrvatske, a debitirao je 11. veljače 2009. na utakmici protiv Rumunjske.

    O Dinamu:
    "U Dinamu sam počeo kao klinac s 9 godina, a definitivno najviše pamtim svoj prvi derbi u Splitu 2006. godine, kada smo konačno dobili Hajduk 1:0 na Poljudu nakon 5-6 godine posta. Od europskih utakmica za Dinamo najviše pamtim utakmice protiv Arsenala i Werder Bremena. Sjećam se prepunog stadiona, fantastične i stvarno nezaboravne atmosfere. Stvarno je prava šteta što na današnjim europskim utakmicama u Maksimiru se skupi samo 10.000 ljudi.“

    O Futsal Dinamu:
    "Naravno, moje mišljenje je pozitivno, mislim da se radi o super projektu i općenito je to super stvar. Mslim da je Futsal Dinamo generalno povećao popularnost i podigao gledanost futsala u Zagrebu, ali i u Hrvatskoj. Atmosferu na utakmicama bih želio izdvojiti kao nešto fantastično. Do sada sam bio na svega par utakmica dok je za klub igrao moj rođak Marko Pavlović, ali nažalost u zadnje vrijeme nisam bio u Zagrebu, pa nisam ni stigao, ali sigurno će biti ponovno prilike.“

    Sretan 36. rođendan Čali :party:
    bwvferuxpc88tjg4.jpg
    up3utyly886ycd6g.jpg
    dkc7ohr5m9xa2zvc.jpg
    i8ybdpzqw1drr7v9.jpg
    yz0yyvch2ckz18ap.jpg
  • ZGBhoy
    1.7k
    Koliko sam živaca na njega potrošil
  • Krizy
    35.1k
    Stjepan Tomas rođen je 6.3.1976. u Bugojnu. U Dinamo je stigao u ljeto 1995. godine iz Istre. U pet sezona provedenih u Maksimiru osvojio je pet naslova prvaka, tri kupa, a u dva navrata igrao je u skupinama Lige prvaka. Upisao je 128 nastupa i postigao tri pogotka.

    Nastupao je za hrvatsku reprezentaciju deset godina te igrao u 49 utakmica.

    Sretan 45. rođendan Stjepanu Tomasu :party:
    rsvnipmkut2y8xsn.jpg
    a4ygdp57tzhtlec0.jpg
    pt029v1whr7r5yko.jpg
  • Krizy
    35.1k
    Mathias Chago rođen je 6.3.1983. u Bakou (Kamerun). Nogomet je počeo igrati u rodnom Kamerunu. U karijeri je igrao za Olympic Mvolye (1. liga Kamerun, 1998.-2000.), Racing Bafoussam (1. liga Kamerun, 2000.-2002.), NK Metalac Osijek (2.HNL 2002.-2005.), a od 2005. igrao je za Dinamo. 2010. godine bio je na posudbi u pulskoj Istri 1961. Igrao je još za Lokomotivu i iranski Foolad a karijeru je prekinuo 2018. godine.

    Za Dinamo je odigrao 110 službenih utakmica i postigao 8 pogodaka te osvojio 5 naslova prvaka, 4 kupa i 2 superkupa.

    Sretan 38. rođendan Mathiasu :party:

    eji5gdnx5fyapkg5.jpg
    4zo8x7b3d3ez1zc1.jpg
    13ov42ggln6xgnm8.jpg
    6m21vc3u7pqqiac1.jpg
  • Beowulf112
    301
    Legendarni chago.Sjecam se da je bio dosta dobar jedne sezone.Spominjao se transfer u marseille ili lille koliko se sjecam.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Krama gol za Hoffenheim.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sosa opet asistencija, i opet Kalajdžiću, mislim da je ovo osmi gol koji mu je Borna namjestio.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja doslovno nikad neću prežalit Kramarića... kakvog smo mi igrača mogli imat, ali kriminal je bitniji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.