• Bosna86
    11.5k
    Coric u Olimpiji
  • Dudu
    2.6k
    "Der FC Bayern hat nach Informationen der „Sport Bild“ auch die beiden Linksverteidigern Borna Sosa vom VfB Stuttgart und Marco Friedl von Werder Bremen auf seiner „Schattenliste“. "

    Prema Transfermarktu i Bildu, Bayern razmišlja o Sosi kao zamjenu za Alabu. Dobre igre nisu promakle ni Bavarcima.
  • Morales7
    184
    Malo čudno jer Alaba igra stopera
  • Dudu
    2.6k


    Igra otkad je Davies tu, Alaba je 70% utakmica za Bayern odigrao na lijevom beku, isto tako je alternativa ako zatreba, kao što je i Hernandez kojeg isto više vide kao stopera, nego lijevog beka. Kad ostanu bez Alabe gube polivalentnog igrača koji može igrati vrhunski dvije pozicije, osjeti se potreba da potraže dodatnu alternativu Daviesu.
  • Eduardo
    17.1k
    Prema pisanju Sportblida, nekadašnji Dinamov lijevi bek Borna Sosa našao se na radaru njemačkog giganta Bayerna. On je još 2018. ostvario veliki transfer u Stuttgart za šest milijuna eura, a sada bi iznos za njega trebao biti i više nego trostruko veći.

    Naime, Stuttgart za Sosu traži barem 20 milijuna eura. To je jedini način da uopće krenu u razgovore s Bavarcima.

    Sosa je u prve dvije sezone imao podosta ozljeda pa je skupio 12 nastupa u Bundesligi i u 'zweitoj'. Nakon povratka među elitu je u 15 odigranih utakmica upisao četiri asistencije.

    Uz Sosu, Bayern razmišlja i o dovođenju Marca Friedla, Werderovog igrača.
  • Crusades1986
    9.5k
    Velimir Zajec je nedavno otvorio svoj instagram profil "velimir.zajec" pa zapratite jednog od najomiljenijih igrača i trenera našega kluba.
  • Mališan
    1.7k


    Ne znam ko mu pomaže vodit profil ali radi odličan posao
  • marcio amoroso
    31.8k

    Zanimljivo je bilo da nas je odmah označio i ja sam mislio da je neki fejk i nisam ga shvatao ozbiljno, tek nakon par dana sam skontao da je to uistinu on. Skoro na svakoj objavi označi zonu, hvala mu na tome :love:
  • Crusades1986
    9.5k
    7b1siwc8qomwr4pe.jpg
    Sretan 65. rođendan Velimiru Zajecu!

    Za Dinamo je odigrao 272 utakmice i postigao 16 pogodaka, pritom osvojivši prvenstvo 82. i kupove 80. I 83. godine.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Olmo gol za Leipzig.
  • deda
    27.4k
    Šunjke i Halil se pripremaju za igranje u trećoj ligi sljedeće godine :monkey:
  • immerwieder
    1.2k
    Sosa opet asist, Napoli nakon penala na Rrahmaniju pobijedil Juve
  • cron1ck
    1.5k
    Ante Ćorić u ljubljansku Olimpiju, prema slovenskim medijima.
  • Eduardo
    17.1k
    NJEMAČKI Kicker proglasio je Hrvata Bornu Sosu (23) igračem kola u Bundesligi.

    Lijevi bek Stuttgarta odigrao je vrhunskih 90 minuta protiv berlinske Herthe, a Kicker je ovako vidio njegovu igru.

    "Konačno, nakon dvije godine, Sosa je ulovio ritam u Stuttgartu. Sad je Hrvat koji je svojedobno usporio zbog brojnih ozljeda pretvorio Stuttgartovu lijevu stranu u autocestu. To je njegova osobna brza cesta na kojoj svoje protivnike ostavlja daleko iza sebe. Protiv Herthe je, osim sjajnog posla u obrani, još jednom impresionirao brzim driblinzima i dobrim ubačajima. Iako je dosta toga ostalo neiskorišteno, uspio je asistirati za jedini gol Saše Kalajdžića u sudačkoj nadoknadi prvog dijela."
  • SAS1987
    13.2k
    2qs1s0z1kwak53nk.jpg

    Jako me zanima u kakvom je stanju :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.