• BluePhone67
    3.3k
    Mateo Kovacic nije zabio gol vec 111 utakmica, tonije od Real Sociediada 21.01.2017 :scream:

    E moj Kova, dao bi ruku u vatru da ces biti najbolji igrac ikada na ovim prostorima, a ti propadas ko Hajduk svake godine sve vise i vise
  • markoli
    1.7k
    Po meni je i iz Dinama otišao prebrzo. Bio je jako dobar igrač, ali nije bio na razini da možeš reći da najbolji igrač lige. Još godinu dana ovdje bi mu pomoglo.

    Nakon toga dolazi u Inter gdje se s vremenom probija u prvih 11, ali opet ne možeš reći da je bio nosioc igre kada je otišao u Real Madrid. I onda u Madridu stagnacija, jer nema kvalitetu za igrati u takvoj konkurenciji.
  • Bosna86
    11.6k
    Da ja bar propadam kao on hahahaha
  • Eduardo
    17.8k
    E moj Kova, dao bi ruku u vatru da ces biti najbolji igrac ikada na ovim prostorima, a ti propadas ko Hajduk svake godine sve vise i viseBluePhone67

    Strašno! Popuno se slažem, nevjerojatan talent i potenijal a niti blizu ispunjen. @markoli je potpuno u pravu.
  • Infinity
    15.3k
    Kovacicu bi sas najbolje bilo da igra u nekoj Valenciji ili tako nekom klubu. Nece on nikad biti top igrac, ali jos stigne ostaviti dublji trag u nekom klubu. E da ga je u Dinamo nazad.
  • BluePhone67
    3.3k
    Fatos Beqiraj nastupao za Crnu Goru protiv Bugara, nisam dobro popratio i dali mi se ucinilo da je on tamo kapetan. ??
  • Blaz
    361
    da kapetan je crne gore
  • deda
    28.6k
    Jedan od stupova generacije 82, Dragan Bošnjak, preminuo je u 63. godini u svom rodnom gradu Kanjiži. Dragan je nastupio za Dinamo 114 puta i upisao 4 gola, osvajač je kupa iz 80. i 83., te titule prvaka iz 82.
    Počivao u miru Dragane!
    54e5d9628ea7fe3b0ef39286281559c4.0bc2527560418b21296ca28e46d96981.jpg
  • 000
    941
    Pocivao u miru.

    Nedavno smo ga se sjetili i u ZD kvizu.
  • Mr Anderson
    5.6k

    Da, kao jedan od dvojice Bošnjaka koji su igrali protiv Benfice. Počivao u miru.
  • 000
    941


    @Eduardo odlican video :strong: :up:
  • Eduardo
    17.8k
    @Cavalera hvala :smile: to je inače prva kompilacija uopće koju sam napravio pa se nadam da će s vremenom to ići na bolje. Nije baš ni lako skupit kvalitetan materijal jer su kod nas prijenosi takvi kakvi jesu ali da se sklepat nešto.
  • 000
    941
    Ma sa dobrim materijalom se cuda naprave. Ali kad od ovoga treba nesto sloziti, e tu se poznaju junaci. Btw. rekao si da ces negdje postaviti taj program?

    Inace bivsa Dinamova desetka, Paulo "Srednjak" Machado danas je mozak indijskog Mumbai City FC, i usput slavi 33. rodjendan.

    VFMEXxF.jpg
  • Eduardo
    17.8k
    Htio sam se referirati na Machada još neki dan ali sam zaboravio.., Od prvog dana mi se nije svidio, a tako je ostalo do kraja njegova boravka kod nas. Najlošija desetka koju sam gledao u plavom dresu. Šteta što ga klub nije instant nabio nogom u guzicu nakon onog srednjka koji mu je ostao kao najupečatljivijji trenutak po kojem će ostati upamćen.
  • Infinity
    15.3k
    Ja taj srednjak vise i ne dozivljavam, a bio sam na zapadu kad nam ga je pokazao. Valjda nije bio toliko bitan pa me boli k*. Da ga sutra pokaze Olmo, e to bih teze probavio.

    PS. Pored svega loseg, necu mu zaboraviti ni onu golcinu protiv Petrolula kad mi je smirio zivce pred uzvrat :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.