• Neki tip
    19.6k
    Sto se Martina ticeEfes Pilsen

    Što se tiče Martina na temi Martina, ajmo mi o Jakiroviću.. :grin:
  • Efes Pilsen
    7.1k
    to si tako uzeo, ja nisam spominjao njegov ucinak ove polusezone u kompletu jer nisam nezadovoljan. Nezadovoljstvo tj. veca buka je nastala s ove dvije zadnje utakmice. Kod razvoja mladog igraca je kljucan tko? Trener, da ga dozira, da mu nade mjesto, da ga zastiti. Ja to tu ne vidim..
  • Neki tip
    19.6k


    Ma opušteno, slažem se skroz s tvojim prethodnim upisom, odnosno također mislim da Baturina uopće nije trebao igrati (tj. početi). Protiv Hajduka nikako, ako se već protiv Ballkanija vidjelo da ne može, nije u stanju, ja se ne sjećam da sam vidio veznjaka s više pogrešnih dodavanja i izgubljenih lopti u jednom poluvremenu.

    Mogao je staviti Vidovića, kojem je to prirodna pozicija, mogao je Bulata, on se odlučio za tipa kojeg 5 dana jede temperatura.

    Dakle, slažemo se posve. Samo me nasmijalo kako si odmah nakon 3 uvodne riječi za nositelja teme ostatak posta posvetio zapravo Jakiru. :smile:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Baturin je bez ikakvog rezona igrao. Em bio pod temp em odigrao slabo (razumljivo) protiv Balkannija. Ovako smo u vezi imali njega koji je opet bio slab i Ademija koji nije puno sudjelovao u gradnji igre. Umjesto da smo počeli sa Sučićem i Bulatom što je dobro djelovalo u četvrtak. Trener nam je baš prava pizdica. Em ne zna koristiti momčad i dalje em ubija u pojam igrače i to vrlo važne igrače.
  • Paggini
    9.1k
    Lik je cijeku polusezonu proveo ili pod virozom ili oporavljajuci se od viroze...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Sad malo kolači, sarmica, mamina kuhinja, malo kuhanog vina i bit će to super.
  • Antisha
    653
    Ako i to zakaže, šaljemo ga Gražu i Kuniću na čeličenje @Gražvydas Mikulėnas @Doktor Kunić
  • Doktor Kunić
    2.7k
    bolje je za sve nas da ne sjeda s nama za isti stol
  • Petar86
    613
    Nekako imam dojam da ode ima generala poslije bitke haha, Baturina je u top 3 najbolja i najvaznija igraca uz Misica i Petka, da ne govorim kako je uvik protiv Hajduka bija odlican, ne dobar, odlican. Sto bi tek bilo Jakiru da je ostavia Martina na klupi, uvea ga 20 zadnjih minuta i rez isto bude 0-0. Razapinjanje.

    Ne kazem, svatko ima svoje misljenje i ne mislim nista lose al sumnjam da je Jakir i napravija tako kako kazete, ubacia ga 20 min, da bi se pisalo: Jakire super odluka.

    Cudno je da je decko u najboljim godinama svako malo virozan, da nije intolerantan na laktozu

    Price da je umoran ovo ono isto ne drze vodu jer to je doslovce zivot profi nogometasa, 50+ utakmica godisnje
  • Mali Zeus
    10.3k
    Price da je umoran ovo ono isto ne drze vodu jer to je doslovce zivot profi nogometasa, 50+ utakmica godisnjePetar86

    Što ne znači da ti nogometaši ne mogu biti umorni, dapače, s toliko utakmica i malo pauze zamor materijala je uobičajan.
  • Teofil Kateran
    942
    Sada će Baturina imat najveći odmor ove godine pa se isto tako nadam i najboljoj njegovoj formi ove sezone nakon povratka sa stanke :)
  • Rakovica1986
    537
    Odlično pogodio, ali još me više pogodio izjavom kako priča o Sjeveru. Vidi se koliki respekt ima prema svom klubu i Zagrebu gradu. Puno smo ga kudili, ali on kad je pravi je onih 25-30 milja što se priča.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Ovo danas je Baturini bio 100 nastup u Dinamovom dresu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.