• NORTE
    9.3k
    Koliko gledatelja je bilo na polufinalu kupa Hajduk-Gorica? Ne mogu pronaći.
    Bez obzira na veliki značaj utakmice čini mi se kao jako dobra posjeta za radni dan i rani termin, nakon ne baš očekivanog poraza od Rijeke.

    Ok, kup tekma u Splitu nakon valjda 5 godina, ulog je finale kupa na svom terenu, euforija je, pojačanja, momčad i rezultati su nakon tolikih godina iznadprosječno dobri, drukčija je to i manja sredina (ne i malobrojna), no svejedno me iznenadila jako dobra popunjenost stadiona.
  • miro
    3.2k
    meni se činilo i više, za pohvalu u svakom slučaju
  • NORTE
    9.3k
    13.063Infinity
    Znači ispod 40% kapaciteta Poljuda je bilo.
    Ovako preko tv-a kad gledaš stekneš dojam da je i bolje ispunjeno.
  • superhik
    10.4k
    zar nisu baratali nekom brojkom od 16.000 u prijenosu?
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam tako kad su igrali protiv Rijeke imao dojam da su pustili preko 40% kapaciteta. Kod njih juzna strana uvijek bude prazna, popuni se samo na derbijima. U jednom trenutku je protiv Rijeke kamera pokazala cijeli stadion i skontao sam da sam u krivu. Na istoku jos i nekako, ali na zapadu skoro da nema nikoga od centra prema jugu, jer su tamo gostujuci navijaci. A onda imas i rupu izmedju sjevera i zapada, jer Torcida cesto bude grupirana na sjeveroistoku. Kamera rijetko prikazuje sjeverozapad pa imas dojam da je i taj dio ispunjen kao ovaj gdje su oni.
  • Infinity
    15.2k
    zar nisu baratali nekom brojkom od 16.000 u prijenosu?superhik

    Moze masonerija baratati cime hoce, sluzbeni HNS kaze 13.063.
  • jp23
    2.2k
    Sjajna utakmica zasad
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Rijeka bolja i vodi. Treba vidjet koliko može Osijek kad napada i goni rezultat.
  • marcio amoroso
    32.4k
    3 puta Bjelica gubi u kupu od Rijeke. Dva puta s nama i jednom sa Osijekom.
    Ovo bi mogao biti četvrti put.
  • Crusades1986
    9.8k
    Odlična akcija i asistencija Leovca
  • Krizy
    36.4k
    Danas već na poluvremenu golova koliko u zadnje 4 međusobne.

    (2x 0-0, 2x Osijek dobio 1-0)
  • serbus
    3.6k
    Da baš poraz za Bijelicu, ali iskreno Rijeka mi baš igra nogomet za gledat. Brzo, okomito kombinira sa Murićem ovisno o protivniku..

    I kurac Mance mi metne haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.