• reziser
    6.4k
    nevjrojatno :joke:
    kolko traju te provjere kod nas....
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jel moguće da se ovo uopće razmatra kao penal? :rofl:
  • reziser
    6.4k
    Jel moguće da se ovo uopće razmatra kao penaldb-izbjeglica

    kad je za Hajduk sve se provjerava
  • reziser
    6.4k
    nedas gol, primis ga, to tak ide...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Preloša je gorica, bolje bi im bilo da su matara ostavili suspendiranog.
  • reziser
    6.4k
    kako ja volim VAR.... traje i traje...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Penal protiv Hajduka :gasp:

    Mogo bi ovaj da ne sudi više nikad kad ga Kustić opali.
  • miro
    3.2k
    ni p od penala
  • reziser
    6.4k
    Penal protiv HajdukaNavijač Dinama

    nebitan je.... 95m min
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma taj lovric mi ne bi sudio kvartovski turnir
  • Fićo1986
    973
    Ja se ne mogu otet dojmu da kakva god da gorica je nikakva,da ovako kak je hajduk igral prvih 20 minuta, naši nisu grizli ni u jednoj utakmici... slobodno me popljuvajte al eto nije mi jasno....
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ja se ne mogu otet dojmu da kakva god da gorica je nikakva,da ovako kak je hajduk igral prvih 20 minuta, naši nisu grizli ni u jednoj utakmici... slobodno me popljuvajte al eto nije mi jasno....Fićo1986

    Jesu protiv Seville, al sve skupa nedovoljno, jer tak treba u svakoj, osobito zato kaj je u ligi sad tak gusto.
  • Ludovic IX
    5.5k
    naši nikako da shvate da je HNL 30-40% teži nego prije i nikako da uđu HNL utakmice isto kao npr protiv seville.

    a i to što naši treneri vrli vjerojatno imaju ovakav stav: " samo strpljivo, prilika će doć. nemojte srljat. bolji ste itd, itd, itd"
  • Infinity
    15.2k
    Imamo 15 pobjeda, 5 remija i 4 poraza. Ruku u vatru dajem da ne bi imali nista losiji omjer da se od prve minute 'srljalo' i islo svom silom zabiti gol, dva cim prije.

    Kod tri od cetiri poraza su protivnici mirno docekali sansu i zabili nam golove u drugom poluvremenu. Isto tako smo kod cetiri od pet remija gubili, mada smo jednom i vodili.

    Od 15 pobjeda njih cak 11 je doslo golovima u prvom poluvremenu s tim da smo u dvije od preostale cetiri imali vodstvo i u prvom poluvremenu, ali je protivnik uspio iznednaciti.

    Jedan jedini put se dogodilo da smo poveli prije poluvremena i da nismo pobijedili, Rijeka u trecem kolu. Dinamo je u 14 utakmica poveo prije poluvremena, dobio njih 13 uz to da protivnik u 11 vise nije imao nerijeseno.

    Na deset utakmica nismo imali prednost ni u jednom trenutku prvog poluvremena. Dobili smo dvije.

    Dinamo je dovoljno dobar da jednostavno mora pobijediti utakmicu u koju udje napadacki. Naravno da ce biti iznimki, al manje bodova od ovog sto danas imamo sigurno ne bi imali. Statistika kaze da pobjedjujemo u 93% slucajeva ako provedemo prije poluvremena, a u 20% ako ne provedemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.