• Eduardo
    17.2k
    Smatram da Blažičko zaslužuje svoju temu :yum:

    Čovjek ima opravdanje za apsolutno svaku situaciju vezanu uz Dinamo. Njegova opravdanja vezana uz posjetu utakmica su legendarna, voli se također dotaknuti i Boysa i održati im lekciju, ulizati se gazdi i sl.

    Legendarno skandiranje Boysa koje je čak i njemu izmamilo osmijeh na lice :lol:
  • Mali Zeus
    9.2k
    Ne znam kako ovdje nitko ne piše.

    Lik je smrad samo takav. A njegov 'obrat' (iako ni prije nije bio puno bolji) krenuo je kad ga je zm oprao pred tv-om i psovao mu majku.
  • Papastrumf
    9.3k
    Što se uopće ima pričati o njemu? Svi znamo što predstavlja lik i djelo "gospodina" Prasička.
    Kad nisam na utakmici pa moram gledati prijenos, uvijek tražim program gdje nema tog smećara. Ne mogu ga naslikanog vidjeti, a niti čuti.
  • xavier
    11.1k
    Jedino mi je žao što ne postoji opcija da isključiš njega, a ostaviš ton utakmice.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Naletio sam 2, 3 put na njegove 'kolumne' na direktno.hr . Daklem to pas maslom ne bi pojeo kakve on stvari piše.
  • Eduardo
    17.2k
    A njegov 'obrat' (iako ni prije nije bio puno bolji) krenuo je kad ga je zm oprao pred tv-om i psovao mu majku.Mali Zeus

  • Mali Zeus
    9.2k
    E to je to. Malo poslije se pojavio s njim na nekom ručku i ostalo je povijest.
  • Kwedi
    3.8k
    U Astani; klupsko vodstvo, pajcek i Ćiro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.