• Eduardo
    17.6k
    Kod Islanđana su spremni svi, osim napadača Tryggvija i lijevog beka Magnusa. Nije ništa ozbiljno, ali nisu na 100%.
  • SAS1987
    13.5k
    Koeficient na Dinamo je 1.2. Toliko sam siguran u pobijedu da razmišljam uplatiit nekih 100€ (inače sam se poslednji put kladio prije 5- 10 godina).
  • marcio amoroso
    32.5k

    I dobiješ 20 eura, ako ti isplate sve bez odbijanja poreza ili nekih taksi.
    Ja se isto nisam kladio bar 5, 6 godina i ljepše mi je.
    Zadnji put sam se kladio kad je Dinamo igrao lp sa Juventusom i Sevillom. Kući uvijek na normalan poraz, vani na poraz sa hendikepom. Lova mi bar malo ublažila boli.
  • deda
    28.1k
    Veli Lesi ovih 11

    Zagorac - Stojanović, Theophile, Lauritsen, Štefulj - Jakić - Majer, Ademi - Ivanušec, Petković, Oršić
  • Bosna86
    11.6k
    Previše toga Dinamo gubi ispadanjem da bi riskirao… Uopće me ne iznenađuje najjači sastav
  • Olmic
    2.7k


    Najbolje šta imamo ( + Livi)
  • marcio amoroso
    32.5k
    Iskreno me razočarao ovaj sastav. Ovaj sastav je dokaz da se dečkima sa klupe ne vjeruje, a to je uvijek opasno za atmosferu u momčadi. Ne mislim ja da treba danas igrati Baturina, Vasilj ili Šutalo, ali jedan Tolić, Mišić, Menalo ili Perić moraju biti dovoljno dobri da se izbaci jedan Valur.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kiksali su Lauritsen i Stojanović, i to kardinalno i diletantski, a ''najebali'' Tolić, Menalo, Kulenović i ostali iz napada. Iako, vjerujem da ulaze u drugom poluvremenu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je ovo posebno u kontekstu dovođenja igrača “da imamo za prva pretkola” smiješno.
    Špikić i Menalo moraju moći probiti Valur, a taj Orša i Ivanušec će nam više trebati protiv Omonie ili Slavena nego danas. Ako ti gore navedeni igrači ne mogu izbaciti Valur možemo ključ u bravu.
  • Carrasco
    4.1k
    Službeno je. Ha, možeš to gledati i sa druge strane. Ovo je kao neka generalna proba uoči Omonie.
  • Neki tip
    19.4k
    Očito se procijenilo da je Valur trenutno veća briga od Slavena.

    Ako riješe 2 do poluvremena, ući će u drugom 4, 5 novih igrača od 60. nadalje, a ti će onda igrati i protiv Belupa.

    Meni ovaj plan ima smisla, kad su već zeznuli u Zagrebu.

    Bit će prilike za ostale u HNL-u već za 3 dana.
  • Nino Bule
    11.5k
    Pa kako opet blazicko ???? Sta radi mateo na islandu ?
  • Carrasco
    4.1k
    Opet blazicko...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.