• superhik
    10.2k
    Kakav propuh u glavi moraš imati za napisati ovako nešto?

    z5u8c4wf6413o137.jpg
  • Keyser Soze
    8k
    Ta stranica se zalaže za ideju da Dinamo nije Građanski tak da niš čudno, većinom se posprdno osvrću na komentare koji tvrde da je Dinamo zapravo Građanski.
  • superhik
    10.2k
    meni je to okej.. stranica ima vrhunsku arhivu vezano uz Dinamo. Ali usporediti Građanski i Inter...
  • maddaddam
    2.9k
    Lik je partizancina. Bas je i kao covjek s*pak.
  • superhik
    10.2k
    Nastavljamo u revijalnom tonu. Kako to novo formirano društvo koje očito nema nikakvu povijest, dakle clean start što bi se reklo, ujedno se dovodi i u kontekst s Hajdukom kao jednim od dva najbolja hrvatska kluba?
    Zašto su kao najbolji igrači kluba nabrojani samo igrači Gradjanskog?

    Usput, kako Hajduk nikad nije mijenjao ime, a ovdje je i kao službeni naziv navedeno Hajduk Jugoslavenska Armija?

    caf8hprosg9d6a58.jpg
  • superhik
    10.2k
    Na današnji dan rođen je Mirko Kokotović koji je sasvim slučajno bio kapetan Građanskog, ali i Dinama odmah nakon rata.
    Vjerojatno je još veća slučajnost što je na ovoj slici piše kako je lijevo krilo "Purgera"
    Ali kako Purgera ako su tako zvali samo i jedino Građanski, a ta dva kluba nemaju veze jedno s drugim.
    Vjerojatno opet neka slučajnost.

    yo2r6a4tr1ldhjvh.png
  • Mali dioničar
    14k
    I naravno da su ga stavili na stranicu totalno ignorirajući činjenjcu da je značajno više vremena proveo igrajući za Gradjanski nego za Dinamo.

    Imaju opaku dobru arhivu i generalno rade dobar posao.

    A s druge strane prave su partizančine rastaljujući sve trofeje Gradjanskog još jednom kao i prethodnici. Ovaj put na društvenim mrežama.
  • Nkdinamozgn
    0

    kaj se znamo privatno, prijatelju?
  • Nkdinamozgn
    0

    evo, frende, mi ćemo priznati da smo partizančine, ako nabrojiš 16 igrača Građanskog koji su zaigrali (po vašim tvrdnjama) za dinamo. Hvala unaprijed :blush:
  • Mali dioničar
    14k


    Opa!

    Dobro došli! :heart:

    Sad smo kompletni uz takvo uvaženo društvo na forumu.
  • deda
    27.6k
    S obzirom na negativna, neisprovocirana iskustva koja sam imao s dečkima mogu jedino biti iskren. Boli me kurac što oni misle, jer s takvim ljudima ne želim imati posla ni komunikaciju. Vi dečki jako dobro znate o čemu ja govorim. Samo jedan mig, jedan krivi treptaj i slobodni ste odavde. Kapiš?
  • Krizy
    35.5k
    Sad kao novi profil a očito prate ZonaDinamo svakodnevno jer su sat vremena nakon što su spomenuti tu napravili ovaj profil.
    Dobrodošli na najvažniji kutak Dinama (Građanskog) na internetu, lijepo je vidjeti da pratite naš rad.
    Lijep pozdrav
  • Mlađi referent
    10.4k
    Sad kad dovodu svoju hordu, sva 3-4 pratitelja, preuzet će Zonu
  • Nkdinamozgn
    0
    Je, nemremo bez Zone Građanski . Jučer su banuli Superhik i ovaj drugi kod nas na stranice i prozvali nas "crvenim štakorima", pa smo zbog toga navratili. A onda pročitali od A do Ž ovu temu i stvarno nema potrebe za našim argumentima, jer vas je Đuka toliko izubijao činjenicama da nam je neugodno. Pozdrav!
  • Crusades1986
    9.6k
    Ovima više smetaju zastave Građanskog na tribini nego što im je svojedobno smetao mamić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.