• Krizy
    38.1k
    Dvojne registracije:

    HAJDUK
    Filip Čuić (Solin)
    Ivan Ćubelić (Solin)
    Rokas Pukstas (Solin)
    Boško Jemo (Solin)
    Ivan Dominić (Solin)
    Dominik Prpić (Solin)
    Tvrtko Buljan (Solin)

    OSIJEK
    Franko Kolić (Vukovar)
    Alexander Uwem (Vukovar)
    Luka Zebec (Vukovar)

    RIJEKA
    Mislav Zadro (Orijent)
    Filip Braut (Orijent)
    Antoine Coupland (Orijent)
    Marino Kukoč (Orijent)
    Dominik Simčić (Orijent)
    Ibrahim Djibrilla (Orijent)
    Duje Dujmović (Orijent)
    Filip Dujmović (Orijent)

    LOKOMOTIVA
    Raul Florucz (Jarun)
    Gabriel Groznica (Jarun)
    Fran Žilinski (Jarun)

    ISTRA 1961
    Antonio Šiljan (Jadran Poreč)
  • BBBaranja
    2.1k
    Kako to da naši nikog nisu posudili nekom ZG klubu?
    Postoji li neko pravilo oko nastupa ili moze imat neogranicen broj nastupa za obje ekipe?
  • deda
    28.9k
    Naši su se sposrali bi ne bi drugu ekipu. Na kraju odustali i poslali igrače u Slo i BiH
  • Zagi
    5.6k
    Dvostruka registracija za mlade igrače. To su uveli ove sezone nakon ukidanja dinama2 i osijeka2.
  • Zagi
    5.6k
    Kako to da naši nikog nisu posudili nekom ZG klubu?
    Postoji li neko pravilo oko nastupa ili moze imat neogranicen broj nastupa za obje ekipe?
    BBBaranja

    Trebala je past suradnja sa Inkerom ali se ispostavilo da su ovi u dugovima. Bankrotirali nedugo zatim.

    Mislim da nema pravila, možeš hopsat koliko hočeš.
  • BBBaranja
    2.1k
    Mišljenja sam da bi Rukavini,Katiniću bilo puno bolje za razvoj igrati u nekom ZG drugoligašu nego samo za juniore.
    Barišić isto luta s tim posudbama
  • Nino Bule
    11.8k

    Rukavina i katinic su vec odradili sezonu druge hnl, bolja im je lp mladih i rukavini minute u prvoj hnl sad na proljece.
  • BBBaranja
    2.1k
    Pa mogli su uz lp mladih igrati za bilo koji drugoligaški klub iz Zg ako je već propalo to s Interom.
    Samo 2-3 najtalentiranija iz generacije da su dali negdje na tu dvojnu registraciju,ali dobro valjda znaju sta rade
  • Nino Bule
    11.8k

    Ne znam da li bi ijedan klub to trpio za igrace koji ne rade toliku razliku osim rukavine. Zasto bi netko igrao lukanica ili sakotu u prvoj postavi u drugoj hnl a ovaj 2 dana u londonu ili milanu, nema ga na treninzima, izgubi i treci dan na regeneraciju, umorniji je od ostatka kadra itd. A rukavina vec realno moze dobit minute u dinamu u 1. hnl tako da njega negdje slat na dvojnu nema smisla. Mislim da sad na proljece ako moze negdje naci klub brkljaca, eventualno jedan stoper, katinic onda bi ih dvojno registriro.
  • BBBaranja
    2.1k
    U pravi si,ali isto tako vjerujem da bi ti dečki mogli pomoći recimo nekom klubu koji će se boriti za ostanak u ligi,pa igrali za njega makar domaće tekme u Zg.
  • Zagi
    5.6k
    Uh , kad krene borba za opstanak, mladi igrači prvi izlete van.
  • SAS1987
    13.7k
    Dinamo treba inkubator. feeder klub, koji će u seniorski nogomet gurnuti mlade igraće od 17 godina i odgajati ih barem sezonu dvije. Posudbe su problematične jer je uspjeh igraća previše ovisan od nogometne filozofije i trenutačne situacije kluba.

    Ja sam siguran da će se brzo dogovoriti sa nekim slovenskim klubom.
  • Mališan
    1.8k
    Navodno Andy Bara iza kulisa preuzima Kustošiju
  • The Undertaker
    4.3k
    Dinamo je poslao lijevog beka Radujkovića u HD pa ne igra. Koliko ja znam, takve posudbe se plaćaju, ili klub ili sam igrač/manager.
  • BBBaranja
    2.1k

    Zato sam baš naglasio da bi slao samo najtalentiranije,jer je ogromna razlika izmedu juniorskog i seniorskog nogometa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.