• Nolifer
    6.5k
    dobar je komentator; coach, "another" lost, sorry first lost in first... haha, a Bjelko, nama je lijepo u Splitu :rofl:
  • Markelo
    2.5k
    Tovari su doveli Šveda i predstavili ga kao Gvardiolu. Pa bolji CV ima Tomić. Bolje da su njega maznuli prije Rijeke
  • Carrasco
    4k
    Evo da postavim i ovdje. Ode pobjednički niz od jedne utakmice... :cry:

    r5tp12r73qxkv2v9.jpg
  • miro
    3.1k
    onaj Hiroš iz Osijeka mi se čini kao fantastičan igrač, nisam čuo za njega prije, on i Bočkaj su okrenuli tekmu
  • Majki2111
    2.6k
    Vidim tu par upisa da će Šibenik dobit Hajduka. Ljudi nemojte naglit. Ovaj Hajduk će satrat Šibenik. Ovaj Hajduk ima ubitačan napad. Al kao kao što sam rekao. Obrana im je trenutno slaba. A Šibenik meni ne ulijeva povjerenje... Al definitivno će najviše Hajdukovih tekmi bit dost zanimljive...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Hajduk ima par jako dobrih igrača, ali nema širinu. Neki su im već krepani, a sada putuju u Kazahstan. Što duže budu igrali na više kolosijeka bit će jadniji i jadniji.
  • Carrasco
    4k
    Počelo je

    r5zzs1zthkvo2tfm.jpg
  • BlauDivision
    463
    Nejasmic pojeo potencijalnog reprezentativca, malog od Iris Rajčić. Morao pobjeći iz sredine na bočnu poziciju.
  • Nino Bule
    11.3k
    Inace lovro kalinic po njima zasluzuje bit reprezentativna jedinica, u dva kola hnl-a krivac za 3 od 4 gola koja je hajduk primio
  • Majki2111
    2.6k
    Scoria je u emisiji analiziro oba gola. Niti jedan nije greška Kalinića već očajno postavljene cijele obrambene strukture. Ono što Hajduk dopušta nebi ni puno renomiranij golmani od njega spasili.
  • Nino Bule
    11.3k
    Struktura obrane im je losa ali za klasu za koju oni misle da je kalinic on ima puno previse mana.
  • Majki2111
    2.6k
    To u redu. To je drugi par rukava.
  • jp23
    2.2k
    To me podsjeća na njegove nastupe u Aston Villi gdje je lik u mislim 2 i pol utakmice primio 8 komada prije nego su ga izvadili van iz igre (baš na poluvremenu treće jel) i više nije igrao za njih.
  • Nolifer
    6.5k
    Ma ljudi, da bi Hajduk bio prvak, oni moraju sami sebe prvo dobiti. To je činjenica, oni su sami sebi najveći protivnici i rivali. A poslije su im svi uvijek krivi za poraz i srednje mjesto na tabeli... Uvijek ista priča...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.