• deda
    28k
    Meni radi stream. Inače dobra tekma, jos jedna u nizu HNLa
  • r1oma
    1.5k
    meni isto rade normalno
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Isuse šta je ovo bilo??? 3 na 1 i oni stanu...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Isuse ovog Jakoliša :monkey:
    Pa 3 na 1 idete i ti prvo ne znaš primiti loptu, a poslije ne znaš proslijediti loptu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da ove sezone ili Šibenik ili HD idu dolje. Jako mi loše pripremljeni izgledaju, imalo su loptu, ali okomitosti nula bodova...
  • Mali dioničar
    14.3k
    Šibenik ima tri igrača Dinama u kadru, teško ih je stavljati u koš s Dragovoljcem.

    Iako bih se složio da su Kolumbijci neozbiljno shvatili HNL.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    A vidit ćemo, činili su mi se danas nekako nonšalantni sad do zadnjih 20-30 min i igrači i trener.
  • Mali dioničar
    14.3k
    A čuj, imali su dva teška gostovanja, a još sad i Poljud zbog zamjene domaćinstva.

    Ali je činjenica da su pokazali solidnu igru na obje utakmice, a i sa klupe im ulaze recimo Julardžija i Jakoliš. Daleko od toga da su igrači tog tipa neka strašna kvaliteta, ali za one lopate iz Dragovoljca su klasa više.
  • deda
    28k
    Ma Šibenik je Dinamo za HD
  • Neki tip
    19.4k
    I Hajduk i Osijek danas će igrati s po bar par drugih igrača u odnosu na europske tekme, a rekao bih da bi i jedni i drugi, prema izjavama, zapravo bili zadovoljni bodom.. bez obzira što "uvijek idu na pobjedu".

    Pa, bome i ja bih bio zadovoljan njihovom podjelom bodova.

    A kad je već tako, nek bude 2-2 pa da tekma bude zanimljiva. :)
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je samo žao da smo bezveze prosuli 3 boda protiv Slavena jer smo imali jako dobar raspored i priliku već u prvih 6, 7 kola napraviti lijepu prednost. Sjećam se da sam napisao da očekujem da ćemo imati 18 bodova nakon 6 kola, a da je @xavier odgovorio da neće biti baš tako lako jer je početak sezone, pretkola, ovo ono. Čovjek hladno bio u pravu.
  • Neki tip
    19.4k
    jel ti žao zbog bodova ili što nisi bio u pravu? :grin:

    Šalim se.. Da, baš šteta zbog Belupa, ali dobro, uzimat će oni bodove i drugima.

    Mislim da će ove godine prvak imati najmanje bodova otkad je Lige 10.. Vjerujem da će to ponovno biti Dinamo, ali neće ovi iz prvog kola biti zadnji prosuti bodovi.
    Prosipat će i drugi, jer je liga jednostavno - dobra i, osim HD-a, izjednačenija možda i nego ikad prije. I Gorica i Slaven i Lokomotiva u stanju su "ćapnuti" poneki bod bilo kome od "velike četvorke", odnosno Dinama "i ove trojke što ga pokušava pratiti".
  • marcio amoroso
    32.5k

    Haha, ma briga me za to da nisam bio u pravu. Baš mi je žao ta tri boda, ali u pravu si, gubit će i drugi nepotrebne bodove.

    Što se tiče lige mislim da će i Dinamo i Osijek i Hajduk odraditi još neke velike izlazne transfere tako da kadrovi sigurno još nisu kompletirani iako se naravno jasno naziru i jasno je vidljivo da nas čeka zanimljivo prvenstvo. Mierez, Livaković, Majer, Biuk, Vušković. Od tih 5 mislim da bar trojicu nećemo gledati za dva mjeseca u HNL-u, ali i dalje je tu jako puno kvalitete, a još više nadanja tako da možemo samo uživati.
  • Baneki
    731
    Da ne igramo ono prvo pretkolo LP sad bi imali 6 bodova. Ipak, ne mislim da će to previše utjecati na tablicu kroz neko relativno kratko vrijeme. Poslikliznuti će se i konkurenti negdje jer i oni igraju Europu.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Najjača je percepcija HNL-a očima djeteta.

    Sin prati ligu od lani i kad igraju Hajduk i Osijek redovito navija za simpatični Hajduk jer je Osijek Dinamov konkurent za naslov.

    Ja danas ipak navijam za tri boda i Osijeka i Rijeke neka im odu na +5.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.