• Klenx
    4.3k
    ad96f988-0da0-4b8b-a26a-64d075e263d1.jpg?width=765&height=405

    Taman za namontirati "a je to" muziku
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Proletija sam letimično naslove, boga mi nigdi nema o brojici bbb i odličnoj domaćinskoj atmosferi u Gorici.
    Za razliku od “ rijeke redova u Splitu”, “pogledajte kako se zabavljaju navijači Hajduka u redu za ulaznice”, “ nekom u redu pozlilo a onda je došao Livaja sa dresom i razveselio rulju” i takve pm
  • flexXy
    2k

    Jbg to ne spada pod medijski narativ da je Dinamo klub bez navijaca.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Meni je fascinantno da se i nakon pvog kola opet priča o suđenju, a zapravo je najveća greška nedosuđeni penal dinamu, pri 0:0 koji nitko ne spominje...
  • reziser
    6.5k
    Proletija sam letimično naslove, boga mi nigdi nema o brojici bbb i odličnoj domaćinskoj atmosferi u Gorici.BBB Sibenik

    o tom sam pričao, hajduk u domaćinskoj atmosferi u Koprivnici, cijeli stadion za Hajduk, a o Gorici niti slova....tam je vjerojatno za Goricu bio samo bubnjar i trubač :vomit:
    nitko niti slova u guzvi na ulazu, redovima, da je sve u plavoj boji..NISTA
  • Nino Bule
    11.7k
    Orginanje tovara i osijecana o utakmici u rijeci i kako je zebec dosao sa zadatkom, a jedina greska na utakmici (koja je bila veliki previd) je bila greska var sobe. Danas naravno nema nikih problema, sudci su mozda nesto pogrjesili na stetu dinama, ali gorica je dinamova filijala pa je opet pobjeda dinama neregularna.
  • Neki tip
    19.6k
    Da napravimo domaćinsku atmosferu u Zadru ili Solinu, e to bi bila vijest. To što smo je napravili u Gorici - nije i ne treba ni biti.

    Kao što nije i ne treba biti to da će nas se nekoliko tisuća skupiti u Kranjčevićevoj. Lijepo je to i nas veseli, ali koga to treba impresionirati?

    Godinama pišemo kako smo jadni u vezi posjete i sad kad pokažemo neke znakove života ćemo kmečati jer mediji nisu složno puhnuli u naše trube?

    Po meni, krive su to bitke i pogrešne mete, ali dobro, svakom njegovo.

    Uostalom, na utakmice valjda idete zbog Dinama i svog zadovoljstva, a ne da bi vas A.B. pohvalio na XY.hr.
  • Crusades1986
    10k
    Ne treba nam to jeftino novinarsko izdrkavanje i skupljanje jeftinih klikova i poena na nečemu što bi nam trebala bit kakva takva konstantna na tim utakmicama.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Attachment
    FullSizeRender (4M)
  • Neki tip
    19.6k
    zapravo je najveća greška nedosuđeni penal dinamu, pri 0:0 koji nitko ne spominje...db-izbjeglica

    Hoće biti anketa na gol.hr po pitanju penala?superhik

    Evo ankete na najčitanijem portalu u Hrvata.. ;)

    Je li bio penal za Dinamo? Index....
  • Fanboy
    2.2k
    Beusan izjavio da nije bio penal za Dinamo, iako se čak 90% hajdukovih navijača slaže da je ovo povlačenje defintivno bio penal i onda se netko čudi zašto nam je struka takva...Beusan mi inače je lik koji baca na korumpiranog partijskog lika.
    Baš sam nedavno pročitao da je 1989 ispraznio tribinu radi nacionalnističkih povika valjda na Maksimiru pred rat, nakon čega je milicija još dobro ispendrečila navijače. Možda od vas starijih se netko sjeća toga, eto to sve govori o ljigavosti i partijskom poslušniku. S obzirom da je najavio mirovinu, ne znam tko više njegovo mišljenje i ispituje, a još je žalosnije da se on zvao "Oko sokolovo":
  • maddaddam
    2.9k
    ispraznio tribinu radi nacionalnističkih povika valjda na MaksimiruFanboy

    Banja Luka. Ni murija nije vjerovala da to trazi od njih.
  • Oluja
    3.7k
    Tribinu s BBB je ispraznio u Banja Luci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.