• Oluja
    3.8k
    Prvi su u tome da zele da im neki igrac ostane i mi ostali ako ne zelimo biti samo jadna blijeda kopija i kradljivci patenata nemam nikakvo pravo zeljeti da nam neki igrac ostane u klubu niti ga imamo pravo nagovarati na ostanak.
  • Fanboy
    2.3k
    Uvijek je rizik dovoditi igrače koji nisu dugo igrali, ali može biti i pun pogodak. Recimo, Grk Papadopoulos je bio stvarno top stoper lige u Lokomotivi. Vidim da se nakon toga( nastupa u Loksi) vratio u grčku reprezentaciju te odigrao 6 susreta prošle godine.
    To je igrač koji bi bio odličan i za euro natjecanja, jedino je problem ta sklonost ozlijedama.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Video je amaterski napravljen al je poruka vise nego jasna NAVIJAČI. Oni sve baziraju na tome jer nemaju za papar. Nisu se nikad odrekli svojih navijača ni kad su im igrači dobijali noge u glavu. Za razliku od ovih šta bize od nas ka vrag od tamjana, koji ne smimo imat polugodišnje, pretresi za ući na stadion jači od pretresa za ući u Banske dvore, skidanje dice, Itd Itd
  • Crusades1986
    10k
    Piše na 24h da je Loksa prihvatila 8 mil.eura od Genoe za Kačavendu ali da je on odbio jer još ne želi u inozemstvo... Očekuju da će na ljeto vrijedit još više.
  • og1986
    2.9k
    Znači ništa od kacavende u Dinamu.
  • deda
    29k
    Bullshit
  • Baneki
    731
    Drago mi je da je Vasilj otišao u Lokomotivu. Ako dobije priliku ovo proljeće vidjeti će se je li igrač za Dinamo ili nije. U II ligi kroz Dinamo II to igrači ne mogu...
  • NORTE
    9.7k
    Kako sam i rekao prije par mjeseci, južnjačka patetika je tek počela...
  • deda
    29k
    Tovari poslali Dolčeka na posudbu u Famalicao
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Kacavenda ide sigurno u Dinamo samo je pitanje kada, nekako sam uvjeren u taj transfer. Vjer kad prodamo Ivanuseca.
  • deda
    29k
    Gorica uzela najboljeg strijelca 3. HNL istok. Ante Matej Jurić ima tek 19, a zabio je 15 golova u jesenskom dijelu prvenstva.
  • maddaddam
    2.9k
    LZWnnv.gif

    Sve cari haenela. Napisao sam na sportnetu da je ovo iz nekog razloga proslo ispod radara.
    Da je Bruno ovako fulao, pisalo bi se mjesecima po svim portalima.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Pa prošlo je ispod radara zato što smeće od komentatora ni nakon pete ponovljene snimke ne progovara niti riječ o tome. Jednostavno ignorira kao da se nije dogodilo.
  • Oluja
    3.8k
    bitno da su mu za prvi penal napisali da je zabio prekrasan gol
  • Mali Zeus
    10.4k
    Koga briga, ne bi mijenjao 6 Livaja za jednog Oršića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.