• superhik
    10.3k
    Evo nekoliko zanimiljvih podataka.

    Dinamo 2019.
    Broj članova - 14,465
    Prosjek gledatelja - 4,801
    % članova koji gledaju utakmice uživo - 33,2%

    Hajduk 2019.
    Broj članova - 30,210
    Prosjek gledatelja - 6,429
    % članova koji gledaju utakmice uživo - 21,3%

    Dinamo 2021.
    Broj članova - Nema podatka
    Prosjek gledatelja - 2,232 (trenutno pad od 54% u odnosu na 2019.)
    % članova koji gledaju utakmice uživo - nema podataka

    Hajduk 2021.
    Broj članova - 32,265 (trenutno rast od 7% u odnosu na 2019.)
    Prosjek gledatelja - 5,206 (trenutno pad od 19% u odnosu na 2019.)
    % članova koji gledaju utakmice uživo - 16,1% (trenutno pad od 5,2% u odnosu na 2019.)
  • Infinity
    15.2k

    Dinamo 2021.
    Prosjek gledatelja - 2,232
    superhik

    Sest od dvanaest klubova BiH PL ima bolji prosjek :confused:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Valdas Dambrauskas HNK Hajduk Split: "Ako kazne Livaju i Subašića onda mogu sve nas, svi smo pjevali, i ja iako ništa nisam razumio..."
  • NORTE
    9.1k
    Mene samo zanima kolko će biti plakanja kada dođu računi s benzinske na naplatu.vjeko1701
    Nema nikakve naplate jer računa nije ni bilo niti će ga biti.
  • NORTE
    9.1k
    Valdas Dambrauskas HNK Hajduk Split: "Ako kazne Livaju i Subašića onda mogu sve nas, svi smo pjevali, i ja iako ništa nisam razumio..."namodi grebza
    Igrači su jako dobro znali što pjevaju.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    U Šibeniku izgleda i dalje nisu isplaćene plaće... šteta baš mi ih je žao realno.

    Al najjače mi je kad ih ljudi brane, kao nema baš profita u HNL-u od tv-prava itd. Pa ko da nisu to mogli provjerit prije nego što su uložili u klub...
  • flexXy
    1.9k

    Ekipa je usla u klub sa 120k kn + mito sluzbenicima da im prihvate ponudu, to pouzdano znam. Nakon toga nisu ni lipe ulozili u klub i dovodili su polukapacitirane juznoamerikance na masne ugovore. Trenutno im je budzet na razini Gorice, mozda i veci a nisu igracki ni blizu. Sve je jasno kada su vec ostali bez para a od Dinama su dobili oko 3m eura za Jurica,Bulata i Lacu sto bi nekom drugom tko zna radit s parama bilo dosta za 2 sezone prezivit. Pa i u trenutnom rosteru su sve najkvalitetnije igrace dogovorili braca Bulat, ovi nisu niti jednog bar prosjecnog hnl igraca doveli. Sve u svemu,od starta je prica bila losa i ocito je bilo da ce kad tad u ponoru zavrsit. Navodno postoji za klub ponuda od nekih Engleza, ali ne znam kolko je to pouzdano. Jbt, da su navijaci Sibenika dali svaki 1000kn, mogli su uzet klub, vodit ga po svojoj volji i biti uspjesniji od ovih wanabe nogometnih znalaca.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma cirkus od početka... i ovo s Englezima kao premala im je bila prva ponuda, a ne isplaćuju plaće... trebalo bi ih nekako potjerat van iz kluba, ali ne znam jel to više moguće.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Jbt, da su navijaci Sibenika dali svaki 1000kn, mogli su uzet klub, vodit ga po svojoj volji i biti uspjesniji od ovih wanabe nogometnih znalaca.flexXy

    Klub je imao duga cca 20 milja kuna tako da si ga i kupio za kunu bio bi u minusu 20. Ok, Bulat je prodan Dinamu za toliko, ali tek ćemo vidjeti da li svi novci ušli u klub.

    Inače slažem se da je 20 milja za klub 1.HNL sa dugoročnom koncesijom na Šubičevac sića.

    S druge strane, NH je kupio dionice Konstruktora po cijeni koja cijeli Hajduk š.d.d. procjenjuje na 25 milja kuna.
  • Dudu
    2.6k
    Jbt kakvo poluvrijeme Istre protiv Dragovoljca, da ne znam da je to Istra pomislio bi da gledam Bayern
  • NORTE
    9.1k
    Igrači Šibenika bi trebali bojkotirat kolo protiv Gorice pa klub ima mir neko vrijeme da podmiri obveze do 'proljeća', ako ne, zna se što slijedi klubu.
  • miro
    3.1k
    di je u HNL-u lova od onih fejk TV prava, to već dugo nitko ne spominje
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa jos nisu krenula, pa di gledas tekme jbt?
  • flexXy
    1.9k

    Od iduce sezone, tad ulazi onaj neki Endorphine Magine. Zanimljivo je da se spominjalo da bi do kraja listopada trebali imati prezentaciju kako ce to skupa sve izgledat ali su odgodili. Nekak mi to sve smrdi.
  • miro
    3.1k
    gledam na Areni, gdje ću gledat i sljedeće godine kad distribuciju preuzme ta nova magična firma i proda prava Areni. Samo kao što je kolega flexXy spomenuo, opet se šuti o tome, Šibenik pred bankrotom, a kao obećan je neki suludi novac za ligu s 2 soma gledatelja u prosjeku i jednim europskim klubom. Nekaj tu ne štima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.