• marcio amoroso
    32.1k
    “Najnesretniji klub i to ti je to, valjda nas to stiže što smo jedini protiv četnika mamića”

    :rofl: :lol: :lol: :rofl: :lol: :rofl:
  • The Undertaker
    4k
    Evergreen je penal nije bio al bi ga Dinamu sudili.
  • NORTE
    9.1k
    "Nije bilo grešaka na našu štetu, ali je sudac perfidno sudio".
  • SAS1987
    13.4k
    Coming soon.

    1f9d93ibec0kpt3p.jpg
  • db-izbjeglica
    12.7k
    nova tv je besramna...

    gledam sad njihov dnevnik i ide sport...reko ajd, pogledat ću izvještaje.

    sukus svega: hajduk je igrom apsolutno deklasirao goricu, nabrajaju broj udaraca, posjed, onda ide prikazivanje hajdukovih prilika, doslovno svaki ozbiljniji udarac...i za kraj, izjava trenera hajduka, igraju super, trebali su pobjediti danas, kao i u šibeniku prošlo kolo, al takav je nogomet...gorica ne postoji, trener gorice ne daje izjavu.

    osijek - dragovoljac...samo pročitali rezultat

    :rofl:
  • Nino Bule
    11.4k
    kad se sa slovackom igralo isto nova tv prilog prije utakmice o livaji i kako "hajduk hrabro koraca hnl-om", "izvrsne igre hajduka".
  • NORTE
    9.1k
    nova tv je besramna...db-izbjeglica
    To je valjda već 15 godina tako. Njihov program najviše govori o njima.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    meni nije jasno na čemu je nastala ta njhova euforija...oni su u 10 deka kao i prijašnjih sezona.
    caktaša je zamjenio livaja i to je to...imaju nešto bahatijeg i odvažnijeg predsjednika, što im se može odbiti o glavu i to je to..

    čak im je i postotak osvojenih bodova tu negdje, vrzmaju se oko 60%, toliko osvajaju valjda od kad je lige 10...na kraju će imati između 60 i 70 bodova i završiti na 4. mjestu. čak mi se čini i da ove sezone imaju puno više problema sa zabijanjem golova. nego prijašnjih sezona.

    uza svu propagandu i trud.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa dovoljno govori da ih je danas "neambiciozna gorica koja tone prema prosjeku" mogla dostići po broju bodova i da je lokomotiva isto tu negdje.
  • SAS1987
    13.4k
    Hajduk ima veliki medijski prostor zato što su tovari jako glasni i puno mjauce a zna se da medijski pa i politički prostor dobiju najglasniji. Što si glasniji to si važniji a novinari to iskorištavaju.

    Ja sam sretan da nismo takvi ali takve stvari su u interesu njihovog kluba, konkretno pritisak na suce. Ili zamislite situaciju da pukne krov na istoku Poljuda i da novi košta 15 000 000€. Tovarčine bi radili taki pritisak da bi za par dana grad / država osigurali novac.
  • marcio amoroso
    32.1k
    A gle, ima hajduk dobru momčad i realno se pojačao dobro.
    Od desnog beka, stopera, veze gdje su doveli Krovinovica do Livaje. Nije to ni blizu ista momčad kao prošlih sezona.

    Medijsku popraćenost izazivaju sami jer su jednostavno najbrojniji na tribini. Osim toga su i na društvenim mrežama uvjerljivo najbrojniji.
    Pa kohorte je danas bilo 26, a torce 2 tisuće. U Osijeku danas na tekmi 2 tisuće, u Splitu valjda oko 10 tisuća.
    O kome bi vi radili video priloge da ste vlasnici neke TV kuće?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    jedna stvar je raditi prilog...a druga prikazati izjavu jednog trenera, a drugog ne, sa iste utakmice.
  • Dudu
    2.6k
    Ljudi očito znaju šta rade, pod broj jedan navijače Hajduka realno najviše i zanima HNL, pod broj dva evo kod nas na forumu konstantno se ljudi pjene i prate sve šta će objavit Medo i Nova TV :joke:

    win-win situacija
  • Markelo
    2.5k
    Moramo naći i mi mjeru. Ne možemo sad tovare potpuno medijski izgasit :rofl: Ipak imaju 5x više gledatelja doma od nas a i na gostovanjima privuku najviše gledatelja. Valjda su onda i prilozi o hajduku dosta gledani
  • Nino Bule
    11.4k
    Ponovio bi isto sto je i db rekao, ok nek se vrte prilozi o hajduku citave dane nije to problem, ali propaganda sovjetskog tipa je i to je poanta. Ne mozes mi pricat o vrhunskom hajduku koji dominira po hrvatskoj a na 3 boda su od gorice i proslosezonskog davljenika lokomotive.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.