• deda
    27.7k
    Jel se zna u kojim kolima kreću naši klubovi u konferencijskoj?
  • LovroZG
    1.3k
    Svi drugo pretkolo.
  • Fićo1986
    972
    imam osjećaj da bi ovdje dosli minimalno u polufinale
  • marcio amoroso
    32.1k
    Bodo- Roma
    Feyenoord- Slavia
    OM- Paok
    Leicester- PSV
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mogao bi Leicester to uzeti.
  • deda
    27.7k
    Što dobiva pobjednik u smislu takmičenja iduće godine
  • dzg7
    252


    Pobjednici natjecanja dobivaju mjesto u Europskoj ligi sljedeće sezone, osim ako se kvalificiraju u Ligu prvaka.

    I 5 mil eura
  • über alles
    1.5k
    Al ce se usrecit
  • Infinity
    15.2k
    Zanimljivost. Ako se pobjednik KL kvalificira u Ligu prvaka, nebitno da li se radi o kvalifikacijama ili o grupnoj fazi, moci ce birati da li zeli igrati LP ili EL.
  • Ludovic IX
    5.2k
    To službeno nešto jer ne čini mi se nešto što bi UEFA napisala.. nikad nisam čuo da netko može nešto birat u europskim natjecanjima
  • Infinity
    15.2k
    Postoji mogucnost da se osvajac KL plasira u prvo pretkolo LP kroz domace natjecanje. Imaju teoretsku sansu da se kroz kvalifikacije ne plasiraju nigdje. I sta onda imaju od tog sto su godinu ranije osvojili KL kada su tako izvisili za grupe sva tri natjecanja igrajuci kvalifikacije.

    Postoji teoretska sansa da se oni kroz kvalifikacije LP plasiraju u LP i sta im vrijedi titula u domacoj ligi ako ih UEFA sili da igraju EL? Mozda imaju vise ambicije.

    UEFA jednostavno ne moze unaprijed reci sta je bolje i odrediti gdje ce klub i iz tog razloga je takva situacija da klub sam bira svoju sudbinu.

    Evo Bodo/Glimt ako osvoji ove sezone, a vec su prvaci u Norveskoj, kako njima reci da je bolje direktno u grupe EL ili kako im reci da je ludo upustati se u prvo pretkolo LP gdje ih neki Rakow moze izbaciti i poslati u drugo pretkolo KL? Naravno da ce neki klub iz play offa LP izabrati LP, al mnogi koji startaju u drugom ili prvom pretkolu LP ce jako puno razmisljati i po meni je nezahvalno da UEFA odredi u ovoj situaciji. Zato se ostavila ta mogucnost.
  • Infinity
    15.2k
    To sto pobjeda jednako vrijedi u LP u EL i KL nije nista cudno, al UEFA je morala drugacije odraditi bonus bodovanje. Bonus u KL ne treba postojati do finala dok bi u EL trebao postojati od grupne faze i biti dodijeljen za prve tri pozicije, kao i svako kolo knockout runde. U LP bi dao bonus vec u play offu, a onda i za tri pozicije u LP, kao i za knockout rundu.
  • Krizy
    35.5k
    Finale:
    Feyenoord - Roma

    Prvo finale će se održati u Tirani u Areni Kombëtare, 25. svibnja 2022. godine.
    jbi003wwhm3zsnbn.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.