• Krizy
    33.6k
    Finale:
    Eintracht Frankfurt - Glasgow Rangers
  • Ludovic IX
    5k
    Nisu Rangersi bili prvi. Oni su prvo Dortmund izbacili
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Kako su mediji preko Drine pisali, Rangers im je "protivnik po meri", ljudi u finale. Nadam se da Franfurt uzima, ne volim Rendžere
  • Krizy
    33.6k
    Finale će se održati na Sevillinom stadionu Ramón Sánchez-Pizjuán. Prvotno je trebalo biti odigrano na Puskás Aréni u Budimpešti, ali zbog odgode i preseljenja finala 2020. godine, domaćini za 2021./22. i 2022./23. sezone su pomaknuti unazad za po godinu dana.
  • über alles
    1.4k


    My bad,al da onda ovaj post iznad nema smisla
  • Infinity
    14.9k
    Rangers ima 30m skuplju ekipu od Dinama i 10m eura veci proracun. To ne znaci da svake godine netko s malo love moze do finala, ali znaci da mi uz jos nesto ulaganja mozemo da se nadamo da ce nam se jednom poklopiti.

    Rangers je ekipa koju je iz Lige prvaka izbacio Malmo i ekipa koja ove sezone od devet protivnika s kojima su igrali nikoga nisu dobili dvaput, cak sest im je nanijelo poraz.

    Ipak, izbacili su Dortmund i Leipzig, dvije super momcadi iz Bundeslige i to je sigurno plod dobrog rada, ali Rangers s ovim ulaganjima ne moze drzati tako visoku razinu duze vrijeme. Moze se poklopiti kao sto se sad poklopilo. Sutra Dinamo moze uci u finale, ali 60-70m eura su dovoljni za neku zavrsnicu jednom u tko zna koliko godina. Naravno da bi mi bili sretni da danas igramo finale, a sutra opet 'ginemo' frisko nakon grupne faze, isto ce biti i ovi iz Glasgowa, al vjerujem da bi neki mogli pomisliti kako sad svake sezone s nista vecim ulaganjima moramo opet igrati zavrsnice.
  • Tom Hanks
    2.4k
    Prvo finale u europskim natjecanjima za Eintracht od 1980. godine.Ide nova invazija na Espanu
    omfj1g29a58qfdfw.jpg
    0w6unlifxhuxp57h.jpg
  • LM1995
    1.6k
    Iskreno i ja sam zaboravio na Dortmund. Svejedno, u EL je bolje izvući bilo koga osim Seville, a mi ju, naravno, izvučemo odmah.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Rangersi taj konstrukt samo drže kaj ljubitelji tog Kluba koji imaju veliki novčanik trpaju novce u njih.
    Ono Izvorna kompanija Rangers im propala kad je izašlo na vidik da su ljubljenu Kraljicu varali i porez utajili.Osnovali novu Kompaniju i izborili povratak iz League 3 u Škotski Premiership.
    Osvojili prošle godine Škotsku Titulu i ove godine će vjerovatno bit samo drugi mada moram priznat da Celtic koji je u fazi preporoda ekipe da on ove godine osvaja titulu je divno čudo.
    I moram priznat da se divim Rangersima jel mores ti imat novca al treba znat i ulagati da urodi plodom
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Mene uopće ne bi čudilo da rangersi osvoje... Jednostavno im leže njemačke momčadi. Vidiš da su ovi bolji, al ne mogu se snaći...
  • Eduardo
    16.8k
    Jakić starta na klupi, Barišić u prvih XI.


  • BBB Sibenik
    3.6k
    Jel prenosi HRT2?
  • marcio amoroso
    31.4k
    Navijao bi za rangerse da znam da će Rijeka osvojiti kup. Ovako ću bez rizika jednostavno za Frankfurt :cool:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Ja ću za Eintracht radi Jakića. I Lamze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.