• Plavac
    21


    Sve to stoji, ali Rumunjska je dosta "priklonjena" Moldaviji, i s obzirom na to nije baš razumna odluka. A i ne znam da je baš u praksi toliko često da se svira susjednim državama. Po meni suđenje susjednim državama je okej, sve dok te države nisu previše geopolitički bliske i da im povijest nije usko vezana. Ovaj slučaj je kao da Rus sudi Borisovu (neće se nikada desiti, samo navodim primjer). Mislim da UEFA nije vidjela toliki problem jer je kompenzirala, tako što je i srpski tim igrao ovu utakmicu. Ili možda smatra da Sheriff nije moldavski tim jer se nalazi u Pridnjestrovu, republici koja nije priznata.
  • Neki tip
    19k
    u istom postu sam ti objasnio ukratko kakva je politička situacija u Moldaviji.

    Nema nekih velikih razloga Rumunj favorizirati Sheriff..

    Zamisli da je Krajina opstala u nekoj Z4 varijanti. Kakti normalizacija, formalnopravno dio RH, al u naravi kurac od ovce, da prostiš.

    I igra Dinara Knin. Iz takve Krajine kao predstavnik Hrvatske. I sudi joj Ante Zebo iz Širokog.

    Pristran Dinari?

    Karikiram malo, ali shvaćaš poantu.

    Plus, radi se o suverenim državama koje nemaju međusobno neriješenih problema.. zašto ne bi sudio.
  • Plavac
    21


    Shvaćam ja to sve, lijepo si objasnio.
    Nego mislim da nije u praksi da sudac svira susjednim državama. Jer osobno, nisam vidio puno takvih situacija, Brih 2018 i ovo sada.
  • Plavac
    21


    Zahvaljujem ti se na objašnjenju, s obzirom da mi nije bilo toliko jasno, sada mi je jasno.
  • BlauDivision
    463
    Popratio sam emisiju nakon tekme na srpskoj Areni i već četnici kmeče na veliko na današnje suđenje, kako je prvi gol neregularan i kako je nedopustivo da Rumunj sudi naredni meč. Već se traže opravdanja.
  • SAS1987
    13.3k
    Spasi nas Sheriff 2, 3 tjedana medijskog materetiranja zbog moguče utakmice sa ciganima. Meni je več sada vrh glave a nije ni počelo.
  • Pop corn
    4.8k
    Spasi nas Sheriff 2, 3 tjedana medijskog materetiranja zbog moguče utakmice sa ciganima. Meni je več sada vrh glave a nije ni počelo.SAS1987

    Kakvo medijsko maltretiranje. Pa baš je falila neka velika utakmica da se o njoj piše i priča, da se osjeća taj filing u gradu. Godinama to fali da nove generacije osjete kako je to, da se zaraze Dinamom, da shvate da je on puno više od jednog zagrebackog nogometnog kluba. Da se onda godinama prisjeca te utakmice.

    Nedavno smo opet vrtili snimke Dinama i Partizana 1997. u Zagrebu, prisjećali se utakmice koja je inficirala mnoge. Mene prvog kad me stari odveo na tekmu. Neka vide klinci kaj je to velika tekma u gradu i krenu od nje, pa onda požele doći na svaku iduću.

    Neka Dinamo bude prva tema sporta.

    Neka "maltretiraju" sa legendarnim pobjedama, sa 3:0 1982. ili 2:2 na Marakani u jesen 1981. Neka pričaju ne samo o 13.5. već i onoj 3:2 pobjedi godinu dana poslije. Kaj tome fali?
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ne ne mozes o tome,odma si klosarski nacionalist koji samo huška,kaj ti ima znacit tekma protiv zvezde ili partizana,veliki grijeh
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Gledajući sinoćnju utakmicu, ja uopće nisam siguran da će dinamo proći u play off, tako da prije bilo kakvih priča o crveno-belom šljamu, treba dobiti u Poljskoj, što neće biti ni malo kako, pogotovo zbog loših obrambenih reakcija momčadi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zvezdana ga primila. 1-0 vodi Sherrif
  • og1986
    2.9k
    Šerif poveo
  • Krizy
    35.4k
    Lijepo izveden slobodnjak i gol glavom :ok: gazi gaziii
  • SAS1987
    13.3k
    Ajmo Šerife :cool:
  • og1986
    2.9k
    Zvezdina igra 0.
  • Neki tip
    19k
    Užasna, užasna tekma.. polagana smrt od dosade.

    Ovi nabacuju li nabacuju.. i eto uđe jedna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.