• Neki tip
    18.4k
    Kakva je Legia, odnosno na kojoj su otprilike razini doznat ćemo zapravo više sutra kad se sučele Pogon i Osijek.. ništa o stilu i načinu igre, jasno, ali dosta o kvaliteti.

    Naravno da nogomet nije matematika, da Pogon i Legia možda igraju posve drugačiji nogomet, a ni Osijek nije bome Dinamo, no sučeljavanje kluba čiju kvalitetu savršeno dobro znamo s klubom čija je kvaliteta vrlo usporediva s Legijinom bit će dobar pokazatelj onoga što možemo očekivati.

    Čak i bolji nego tekma Legije s Estoncima, ma koliko na prvu to čudno zvučalo.
  • NORTE
    8.5k
    tekma Legije s EstoncimaNeki tip sa Zapada
    Za mene je poraz od Rakowa i rezultat protiv Flore jasan pokazatelj da će momčad koja je izbacila Tottenhama s 3:0 doslovno pregazit predstavnika Poljske ko plitak potok.

    Inače respektiram svakoga i ne dajem ovakve bahate izjave, ali ovaj put moram, jer sam uvjeren da će dinamo bez problema razorit svakog predstavnika iz Poljske. Doduše, prvo treba proći Omoniu, a i Legia Floru.
  • Guinness
    1.9k
    Nemam dojam da će Legia proći Floru.

    Da vrijedi još uvijek gol u gostima čak bi rekao i da sam siguran da neće... Zašto, ne znam. Jednostavno na poljake gledam kao gubitničke ekipe i takav dojam su mi i sinoć potvrdili.
  • Eduardo
    16.9k
    Sutra stavili sve utakmice u 18:00, osim Ferencvárosa koji igra u 19:00. Šteta, neće se moći ništa ispratiti u prijenosu.
  • Majki2111
    2.5k
    Kakvi nas klubovi čekaju ako dođemo do playoffa??
  • marcio amoroso
    31.4k
    Young Boys, Zvezda, Rangers i Brondby ako sam dobro zapamtio. Naravno ako svi prođu.
  • Infinity
    14.9k
    Dobro si zapamtio.

    Zdrijeb je vec u ponedjeljak.
  • Dudu
    2.6k
    Ispada Zvezda, čeka nas Sheriff :cool:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ispada Zvezda, čeka nas Sheriff :cool:Dudu

    Iz tvojih usta u božje uši :pray:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Rangers mi izgleda na oko najteži od pomenutih.
  • immerwieder
    1.1k
    moraju prvo rangersi u svojim prvim tekmama proći malmo koji je u sezoni
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Ferencvaros ima dva lika istog (čudno) prezimena MMAEE, al su iz različitih država... Možda od dva brata djeca, jedan otišao u Belgiju, drugi je bio preemotivno vezan za maroko. :lol:
  • Infinity
    14.9k
    Možda od dva brata djeca, jedan otišao u Belgiju, drugi je bio preemotivno vezan za maroko. :lol:db-izbjeglica

    Od istog su oca. Braca. Jerome i Kevin za sirotinju
  • Mali Zeus
    8.7k
    Young Boys, Zvezda, Rangers i Brondby ako sam dobro zapamtio. Naravno ako svi prođu.marcio amoroso

    Zvonko Alač likes this.
  • immerwieder
    1.1k
    sjebatću i dalje glavi igrač mladih dečki, sad je sjebal slovane, gol i asist
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.