• Mali Zeus
    9.8k
    U svakom slučaju dobro da smo od njih ispali, a ne od neke kante za napucavanje. :D

    Btw što kažete na onaj penal za Atletico u zadnjim minutama.
  • og1986
    2.9k


    Po meni nije penal, neznam koje im je obrazloženje...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Po meni nije penal, neznam koje im je obrazloženje...og1986

    Meni se na prvu činilo da jest, ali kaj je najbolje Lemar prvi igra rukom.
  • og1986
    2.9k


    Pa da, prvo ju on dira pa onda tek igrač Milana.
    Imali su brdo kamera i vidjelo se čisto. Ali, s tim varom nikad ne znaš. Još nije ni otišao pogledati. Samo mu je "potvrđena" odluka.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Taj Cakir je inače poznat da zna ovako unakaziti tekmu.
  • deda
    28.1k
    Inače, mi smo barem za razliku od ovih papaka iz Madrida izvukli doma nulu protiv Sheriffa. :strong:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    gledam sad kako španjolski gnojivari nakon utakmice pitaju igrače šerifa jesu li svi profesionalci.
    pa koliko smeće moraš biti da ideš tako potcjenjivati ljude nakon što su te pobjedili i to u gostima. ako stvarno ne znaš, guglaj jbt....

    da sam na njihovom mjestu, odgovorio bi im, nitko nije profesionalac, ja radim kao vulkanizer, vratar nam vozi dostavni kombi, a čovjek koji je zabio pobjednički gol je liječnik, po specijalizaciji proktolog i fino vam je zabio prst u analni otvor.
  • Neki tip
    19.4k
    baš sam nešto slično danas pomislio kad sam vidio to pitanje..

    Zamislio sam svoj odgovor..

    "znate, nama u Hrvatskoj su prošle godine uveli struju, do kluba nažalost još nije stigla pa samo na gostovanjima u inozemstvu igramo pod reflektorima. Trebalo nam je stoga malo vremena da se naviknemo, ali nakon toga smo vas razvalili. Hvala."
  • db-izbjeglica
    12.9k
    najbolje od svega, novinarčić koji ga pita je nekakav fizički potkapacitirani i iskompleksirani lik koji prije 100 godina vjerojatno ne bi doživio treću godinu života. I on ide omalovažavati profesionalnog sportaša, koji trenira čitav život, koji je došao na madridski stadion od milijardu eura i pošteno u sportskom nadmetanju dobio utakmicu, iako je plaćen 10 puta manje od pulena suparničkog kluba.

    svakom promatraču to mora biti na divljenje. to je ono što sport čini zanimljivim!
    kad su izbacili dinamo, bio sam ljut na svoj klub, a njima sam samo mogao čestitati jer su ljudi jednostavno bili bolji! neki taj nivo očito nikada neće dostignuti.
  • Krizy
    36.7k
    Barca u 160 minuta LP-a bez udarca u okvir.
  • Krizy
    36.7k
    Young Boys - Manchester United 2:1
    Sheriff - Shakhtar 2:0
    Club Brugge - PSG 1:1
    Real Madrid - Sheriff 1:2
    RB Leipzig - Club Brugge 1:2
    Benfica - Barcelona 3:0

    Gazi superligaše!! Baš dosta iznenađenja :clap:

    Nakon 2 kola Barcelona (0-6) u ulozi Sheriffa a Sheriff (4-1) u ulozi Barcelone.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Neko u osmini finala EL na Luzu samo gol u 90.minuta netko 3. :grimace:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ovaj penal za Sevillu protiv Wolfsburga???? Ja izgleda više neznam pravila. Pa Sevillin igrač lupi Wolfsburgovog i dobije penal
  • Ludovic IX
    5.5k
    Možda su to nove upute od sudačkog Boarda pa se tovari s pravom ljute
  • Infinity
    15.3k
    Dere nas sirotinja jer nemamo para za dovesti bolje igrace od njih :cry: :cry:

    Realu i Barci sretan put prema dnu. Kad postanu nebitni u Europi postat ce i El Clasico nebitan u Aziji. Past ce kes od TV para, sponzora, bit ce nebitan cimbenik. I najbolje od svega je to sto su oni svjesni toga, zato i zude za SL. Mislim da cu ukucanima kupiti pecenje ako jedan od ta dva ne izbori LP ove sezone, a mogla bi Barca. Nikad do sad nisam osjecao gadjenje prema nekom klubu kao sad prema njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.