• Krizy
    34.9k
    U 34.kolu Dinamo dočekuje Varaždin, trenutno pretposljednju momčad HNL-a. Trener Krznar izjavio je da će u iduće 3 HNL utakmice dati priliku igračima koji su manje igrali te nekim mladim igračima (Barišić, Šaranić, Baturina, Duvnjak). Dinamo je u nizu od 17 utakmica bez poraza u domaćim natjecanjima (15 liga + 2 kup) te se očekuje nastavak niza.

    Varaždinu će zbog kartona utakmicu propustiti Horkaš a kod Dinama zbog iste stvari Mišić.

    Dosad smo s Varaždinom odigrali 7 utakmica u HNL-u te ostvarili 6 pobjeda uz 1 poraz. Gol razlika je 17-3.
    Kući smo Varaždin pobijedili u sve 3 utakmice, uz gol razliku 7-0.

    Zadnju utakmicu protiv Hajduka, Varaždin je igrao u sastavu:

    Horkaš - Senić, Novoselec, Stolnik - Memija, Elezi, Postonjski, Đurasek, Vuk - Posavec, Obregon
    1. Kakav rezultat očekujete? (37 votes)
        Pobjeda Dinama
        73%
        Neriješeno
        14%
        Pobjeda Varaždina
        14%
  • Beli
    149
    Bit ce zanimljivo vidjeti koga ce Krznar izabrati u prvoj postavi.

    Zagorac - Stojanović (Moharrami), Milić, Perić, Čabraja (Leovac/Daničić) - Burton, Mišić (Duvnjak/Vukotić) - Šaranić (Vasilj/Kastrati), Tolić (Baturina/Janković), Atiemwen - Gavranović (Barišić)

    :chin:
  • flexXy
    1.8k
    Mišić ima kartone, mislim da će Franjić umjesto njega. Ne vjerujem da će baš Milića i Šaranića gurnut od starta. Ne znam jel Beli spreman, mislim da će Izet i Kastrati krenut od početka.
  • jp23
    2.2k
    Toliko o odmaranju igrača, koja će ovo formacija biti? I tko će biti stoperski par
  • KlasicZg
    512
    Zao mi je kaj nema više mladih... Duvnjak, Karrica...
  • Krizy
    34.9k
    Možda Burton na stopera ili nekih razvučenih 3-4-2-1
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Izgleda da Tolića čuvaju za finale kupa
  • jp23
    2.2k
    Sve mi se čini da se netko od nas sad obuče u dres Dinama i sjedne na klupu da bi imao veće šanse za dobit minutažu od Tolića :rofl:
  • cron1ck
    1.5k
    Bome pravo iznenađenje, ocekivao sam sigurno Zagorca na golu i Tolica, ali ocito da nema odmora do kraja sezone :gasp:
  • Majki2111
    2.6k
    Lako moguće. Rile na desnog bočnog stopera??? Brijem da nikad nismo tako igrali. Jako zanimljiva postava. Rekao je Krznar javno novinarima da želi ove tri ligaške tekme iskoristziti kao taktičku pripremu za sljedeću sezonu.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Izgleda da Tolića čuvaju za finale kupaDragon1Warrior123

    Je, bitnije im je da sam ja odmoran nego Tolić. Dečka očigledno ignoriraju. Ne znam jel postoji razlog i koji je, ali je ignoriranje njega i Izeta baš očigledno.
  • deda
    27.3k
    Druga momčad igrala je danas utakmicu tako da nije baš moglo biti mlađih u sastavu, ali bome jaka momčad izlazi. Što se Tolića i Hajrovića tiče, stvarno ne znam, neću pametovat, zna Krznar zašto očigledno.
  • jp23
    2.2k
    Jel Krznar ima ženu ili kćer slučajno? To mi trenutno najviše vuče na razlog tolikog ignoriranja Tolića :lol:

    Edit: jedini pravi stoper prema grafici će bit KTC. ovo će biti vrlo zanimljivo
    Edit 2: Oke, malo sam fulao Krznarove godine, mislio sam da je puno stariji :lol:
  • deda
    27.3k
    Prekrasna gesta Varaždinaca s ovim špalirom i pljeskom :clap:
  • jp23
    2.2k
    Ivanušec 1-0!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.