• Krizy
    33.6k
    U 33.kolu Dinamo gostuje u Rijeci. Dinamo bi eventualnom pobjedom i matematički osigurao novi naslov prvaka, čime bi se neki igrači u sljedeća dva kola mogli odmoriti za finale kupa.

    Dosad smo s Rijekom odigrali 86 utakmica u HNL-u te ostvarili 48 pobjeda uz 19 neriješenih ishoda i 19 poraza. Gol razlika je 164-77.
    U gostima smo Rijeku pobijedili u 14 utakmica te 14 puta remizirali i 13 puta izgubili, uz gol razliku 53-51 u Dinamovu korist.

    Zadnju utakmicu protiv Hajduka, Rijeka je igrala u sastavu:

    Nevistić - Tomečak, Galović, Escoval, Štefulj - Lončar, Čerin - Murić, Andrijašević, Menalo - Drmić

    Nijedna momčad nema kartoniranih igrača.
    1. Kakav rezultat očekujete? (43 votes)
        Pobjeda Dinama
        67%
        Neriješeno
        16%
        Pobjeda Rijeke
        16%
  • Eduardo
    16.8k
    Imali smo puna 4 dana da se oporavimo od utakmice s Hajdukom i pripremimo za gostovanje na Rujevici. Dovoljno da se baterije napune i možda uz određene rotacije pobjedom potvrdimo naslov.

    Predviđam rani gol, dobar početak prvih 20 minuta i onda povlačenje i prepuštanje inicijative domaćinu, tj. nekakav obrazac plana igre koji prikazujemo u zadnje vrijeme. Znam da smo natukli kilometražu ove sezone, ali depresivno je gledati kad nas Hajduk i Osijek pritišću i kontroliraju igru. :grimace:

    Volio bih protiv Rijeke napokon vidjeti jednu 90-minutnu izvedbu nogometa na razini. Uglavnom, nadam se da nam je ostalo dovoljno snage i moći za pobjedu u ovoj utakmici.
  • Majki2111
    2.5k
    Gavranović tjedan dana trenira individualno i ne prima terapiju, Moharami već dva tjedna trenira s momčadi. Svi u ekipi su zdravi.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Šta je ovo niko postave ne stavlja ni ne komentira, ko da tekma koja nam donosi naslov nije za pol sata :chin:

    Rijeka: Nevistić - Tomečak, Galović, Capan, Vukčević, - Čerin, Lepinjica - Menalo, Andrijašević, Lončar - Drmić

    Dinamo: Livaković - Stojanović, Perić, Theophile, Gvardiol - Franjić, Mišić - Kastrati, Majer, Oršić - Petković
  • Krizy
    33.6k
    Ostali svi bez teksta kada su vidjeli da će opet gledati Kastratija :sweat:
  • Nolifer
    5.9k


    Tak nekak... Očekujem dobru tekmu, moglo bi bit 2-1 za Dinamo i proslava titule, a ostali nek se ljute...
  • KlasicZg
    500
    Moharrami ne postoji vise u klubu...
    Kastratia se vise ne isplati komentirat

    Tekma je krenjla.... gol
  • jp23
    2.2k
    Evo gubimo već 1-0 :lol:
    Šta je ovo
  • KlasicZg
    500
    20 sekundi im je trebalo
  • Dudu
    2.6k
    Well that escalated quickly :lol:
  • Nolifer
    5.9k
    Kaj? Obrana nula bodova..
  • jp23
    2.2k
    Da vidimo redom greške Stojanovića, Perića, a nisam stigao vidit ko je još zajebao :lol:
    Stojkeu pobjegao lik, Perić ne čuva ovog svog, a Gvardiol ga nemre stić jer je ovaj u boljoj poziciji.
  • KlasicZg
    500
    Stojankovic bolje da nije dosao na tekmu...vec mi ga je pun kufer
  • Mulec86
    386
    Kad vidim Stojanovića vraća mi se vjera da mogu postat nogometaš. Koja je to katastrofa od beka.
  • Dudu
    2.6k
    Čisto da podsjeti sve koji su pisali da je Stojan bolji od Ristovskog haha
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Ostali svi bez teksta kada su vidjeli da će opet gledati Kastratija :sweat:Krizy

    Meni je ova linjenica poprilično ubila volju za utakmicom. Ja bi volio da mi netko objasni zašto čovjek dobija toliko šansi, a sve na temelju ničega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.